Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
фестиваль інноваційного кіно у Дніпрі

Ніно Катамадзе в Дніпрі



Архив раздела "Театральная Афиша Днепропетровска"

Проведенные концерты, спектакли, представления

Отзывы, впечатления, пожелания





Дата проведенного представления
30.10.2015
Фестиваль театру і перформансу все інакше в Дніпропетровську

Место проведения представления
Дніпропетровський академічний молодіжний театр, вул. Московська 21


Фестиваль театру Днепропетровск, Украина

пт, 30 жовтня 2015
початок о 18:00
Дніпропетровський академічний молодіжний театр
вул. Московська 21
https://www.facebook.com/events/157552677926736/


«Левіафан, або Найкращий з усіх світів»
Сценарні читання. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфонії
Режисерка: Алла Заманська
Автор звуковой симфонии: Edvard Sol
Художниця: Наталія Рудюк
Виконавці – ведучі каналу ICTV: Олена Фроляк, Андрій Куликов, Віталій Ковач
Київ

Текст Арно Шмідта «Левіафан, або найкращий з усіх світів» набуває особливої актуальності в сучасних українських реаліях. Ця вистава – акт протесту проти безглуздості та жорстокості війни. Левіафан – це сукупне зло, до якого долучаються звичайні люди, коли війна вибухає в тій чи іншій частині нашої планети. Вона (війна) завжди нелюдська, жорстока, руйнівна, коли і де б вона не відбувалась – у Давній Греції, в Німеччині чи у нас, в Україні.

Вистава складається з трьох частин – пісні Іліади Гомера, уривків з твору класика німецької літератури Арно Шмідта «Левіафан», в якому розповідається про спробу групи німців врятуватися від бомбардувань в лютому 1945 року, а також свідчень безпосередніх учасників військових дій в нашій країні сьогодні. Персонажі вистави – люди різних професій, соціальних прошарків та переконань, вони намагаються усвідомити причини того, що відбувається і знайти способи позбавитися від цього.

Вистава поєднує в собі виразні засоби перформансу, мелодекламації та документального театру, тому важливу роль відіграє музичний супровід – звукова симфонія відомого українського композитора Edvard Sol, відео інсталяція та декорації.

Акторами вистави виступають ведучі популярних суспільно-політичних програм українського телебачення.
Олена Фроляк – керівниця інформаційної служби ICTV, телеведуча
Андрій Куликов – ведучий програми «Свобода слова» на ICTV, радіоведучий
Віталій Ковач – ведучий програми «Дістало» на ICTV
http://ictv.ua/ua/index/view-media/id/82270


«Відбиток» вистава
"Театр "Т.АКТ"
Режисерка: Олена Суптеля
Полтава

«Відбиток» - це рефлексія до переживань і почуттів міста (Полтава) і того населення України, яке проживає на території, де бойові дії не ведуться. Сюжетна лінія розповідає про молоду сім’ю, яка отримує повістку з воєнкомату. Побутові сцени чaсто символічні. Людина, яка має активну громадянську позицію, глибоко переживає внутрішній конфлікт між двома переконаннями: з одного боку це наша війна, адже посягнули на нашу країну і наш народ, а з іншого боку, ця війна чужа, оскільки соціум і держава не можуть захистити родини вояків за їх відсутності. Вся ця історія є відбитком нашої дійсності, минулого і майбутнього. Нашою ідентифікацією. Вона насичена символічною дією і пошуком виходу із обставин, які склались історично. Чого більше заслуговує тил - засудження чи співчуття? І де кінець цьому кошмарному сну?

Молодіжний незалежний театр „Т.АКТ“ – команда юнаків та дівчат, які несуть у своєму серці любов до глядача та до сцени. Театр було створено у 2013 за ініціативи студентів філологів. Згодом до трупи театру приєдналися студенти інших факультетів та вишів м. Полтава. На сьогоднішній день команда налічує 15 осіб. Режисерка театру 23-річна Олена Суптеля, за освітою – філолог. За час свого існування театр створив дві повнометражні вистави та декілька ескізів про українських митців.

https://vk.com/teatr.takt


«Милі люди або What does «делікатність» mean?»
Перформанс
Режисерка: Марина Лимар
Театр танцю УвіМкнені
Склад: Анна Волкомор, Ірина Кіфа, Юлія Творілова, Юлія Міровська, Вероніка Меркулова
Музика: Рене Обрі, Клінт Мансел, Ян А.П. Качмарек
Вірші: эс соя*
Костюми: Domanoff
Дніпропетровськ-Одеса

Життя триває: імперіїї вмирають,простір згортається наче шагреніва шкіра, ідеали, які ще вчора здавалися непорушними, сьогодні викликають усмішку... Одного разу вийшовши на дистанцію, ми вже не в змозі зупинитися і, здійнявши голову до неба, подивитися так, як ми робили це в дитинстві. Радощі? Співчуття? Любов? Страх? Імітація життя...

УвіМкнені - незалежна артистична спільнота, яка сформувалася в період 2012-2014 років. Сферою художнього інтересу УвіМкнених є сучасний танцтеатр, фізичний театр і перформанс. УвіМкнені працюють в царині сучасного театру, танцю та імпровізації в контексті дослідження і відкритого діалогу з глядачем й іншими творчими спільнотами. Їх надихає можливість переосмислення особистого досвіду через мистецтво й проживання мистецтва як власного досвіду.
http://freedance.org.ua/switchon/en.html


«Квиток в один бік»
Інтерактивна вистава
Режисери: Оксана Потапова, Богдан Дєдушкін
Форум-театр «Театр для діалогу», Київ
Склад: Ольга Салова, Анна Насадюк, Анна Деревянко, Світлана Олейнікова, Сергій Покровській, Ділявер Емірамзаєв, Ніяра Емірамзаєва, Юлія Кубанова

Події в Україні примусили більш ніж мільйон людей покинути свої домівки в Криму та на Сході і почати нове життя. Ці люди дуже різні, кожен має свою історію, але усі вони переживають спільні проблеми, пов’язані з їхнім вимушеним переселенням. Протягом кількох місяців група людей, що переїхали до Києва з Криму та Донбасу, працювали над дослідженням проблем, з якими стикаються переселенці, та створила про це виставу. Ця форум-вистава створена на основі їхніх історій, і вони самі виконують в ній ролі. Після перегляду вистави кожен глядач зможе долучитись до гри-діалогу з історіями, які показані на сцені, та стати на місце акторів, аби запропонувати своє рішення показаних проблем.


«Театр для діалогу» – громадська організація, яка працює для створення змін у суспільстві через побудову діалогу між різними верствами населення мовою театру.
Організація була заснована в лютому 2014 року, як рух солідарності у відповідь на події в Україні. За період свого існування "Театр для діалогу" провів більш, ніж 30 семінарів та вистав з різними групами (молодь, люди з інвалідністю, переселенці), залучаючи громади в різних містах України до діалогу та пошуку спільних рішень соціальних проблем через театр.
https://www.facebook.com/theatrefordialogue


Ціна квитка на один день: 40 грн повний, 20 грн пільговий (діти, студенти, пенсіонери). Гроші, зібрані завдяки фестивалю, будуть витрачені на благодійність.


Продаж квитків:
www.kasa.in.ua онлайн та в касі ТЦ «Мерлін Центр», вул. Московська 7, оф. 202
в арт-центрі «Квартира» (вул. Червона площа 3-1)
Більше інформації на сайті: www.ua-festival.org


Вернуться в театральную афишу - репертуарный план театров Днепропетровска >>>

Просмотреть архив событий - Проведенные концерты, спектакли, представления >>>








Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы












ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша






По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.