Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры


ВІЙ. Балет Раду Поклітару

БУМБОКС в Днепре

Афиша

Арсен Мирзоян в ДнепреАрхив раздела "Театральная Афиша Днепропетровска"

Проведенные концерты, спектакли, представления

Отзывы, впечатления, пожелания

Дата проведенного представления
29.09.2018
До 100-річчя першого державного драматичного театру України
«НАЦІЯ»
Одкровення на дві дії

Место проведения представления
Український драматичний Театр ім. Шевченка


театры в Днепре, театральная афиша Днепр


Прем’єра – 29 вересня 2018 року До 100-річчя першого державного драматичного театру України
«НАЦІЯ»
Одкровення на дві дії
Марія Матіос
Інсценізація Сергія Кузика

Постановка Сергія Кузика
Художник – Микола Данько
Диригент – Юрій Бєднік
Хореографія Олексія Коваленка
Хормейстер – Олена Завгородня
У виставі задіяний увесь творчий склад театру.

Відомості про авторів:
Марія Матіос – поет, прозаїк, публіцист. Із 2012 року – народний депутат України. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка за роман «Солодка Даруся» (2005 р.) Заслужений працівник культури України (2008 р.). Має титул почесного громадянина міста Чернівці. «Нація» – перша книга автора, опублікована у 2001 році та видана львівським видавництвом «Піраміда» в 2006 році.

Сергій Кузик – український режисер. Закінчив режисерський факультет Харківського інституту мистецтв імені Івана Котляревського (1991 рік), Керівник курсу — Народний артист України, професор Олександр Барсегян.
Має акторську освіту, яку отримав у Дніпропетровському Державному театральному училищі, яке закінчив у 1983 році (курс засл. діяча мистецтв України Володимира Божка, актора і головного режисера 70-х і 90-х років Дніпровського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка). Сергієм Кузиком було зроблено більше 60 театральних постановок. У творчому доробку більше 20-ти концертних та шоу- програм, режисура різноманітних фестивалів. В основі вистави п’ять новел від Марії Матіос про історичний період кінця 1940-х років. В переважній більшості герої творів — це діячі підпільного українського національно- визвольного руху середини XX століття. До останнього боролися лише найзатятіші, з числа яких вижило небагато людей. Тому важливим є сповідальний аспект новел письменниці, якій вдалося передати його в щирих одкровеннях своїх мужніх героїнь, наприклад, у розповіді під назвою «Дванадцять службів». Інша новела «Юр’яна і Довгопол» про сильні почуття між сільською жінкою, загнаною до колгоспу та емгебістом. Це кохання чи ненависть так несамовито спалахує між ними? Наступна історія «Вставайте, мамко!» про сім’ю Шандрів, які вирішили зіграти у хованки зі смертю! Щоб обдурити радянських комісарів та уникнути заслання до Сибіру, вони придумали розіграти похорон. Проте, фінал цього дійства несподіваний. У третій картині не може не вражати сповнене небезпеки і повите таємницею життя Корнелії Данилюк. ЇЇ син Богдан із подивом і захватом дізнається, стільки сміливості, мужності й мудрості колись виявила його двадцятилітня мама — у 1950-му, зв’язкова армії УПА. Аби виконати завдання, Корнелія задумує ризикований план і мало не гине. У критичну мить їй на допомогу приходить не близький товариш на ім’я Коляй, а радянський офіцер, за походженням українець, який хоча й здогадався, ким є Корнелія, але врятував її, а згодом став її долею, батьком її сина.
Остання розповідь «Прощай мене» про подружжя у криївці, які чекають народження свого первістка.Вернуться в театральную афишу - репертуарный план театров Днепропетровска >>>

Просмотреть архив событий - Проведенные концерты, спектакли, представления >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.