Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
26.09.2013 - 29.09.2013
ХІІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «ЧЕРВОНА РУТА – 2013»

Место проведения мероприятия
у Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ, пр. Ак. Глушкова, 1 (метро «Виставковий центр»).


26-29 вересня у Києві спільно з «Українським музичним ярмарком» відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Червона рута 2013». Легендарний фестиваль у тринадцяте відкриватиме нові таланти, також в його рамках відбуватимуться концерти зірок, майстер-класи з ремесел, народні ігри, дитячі забави, кобзарювання, виставка українських традиційних народних інструментів.

У фестивалі візьме участь рекордна кількість фіналістів – понад 900 молодих виконавців (181 соліст та гурт) з усіх областей України та АР Крим – переможців відбіркових конкурсів, що пройшли по всій країні протягом 2012 року.

Фестивальні конкурси пройдуть відразу в 6 найпопулярніших музичних жанрах: поп-, сучасна танцювальна, акустична, рок-, інша музика, український автентичний фольклор, в якому буде найбільше учасників – понад 650 осіб.

Уперше за історію фестивалю на «Червоній руті-2013» будуть нагороджувати не лише за майстерне виконання, а й за звукові експерименти. Ініціатором виступив «Український музичний ярмарок». Визначати «кращий звук» візьметься Спілка звукорежисерів України.

Також у рамках Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» відбудуться:

ü «Концерт зірок» у якому візьмуть участь Тарас Петриненко (28 вересня) та гурт «Мотор`ролла» (29 вересня).

ü Майстер-класи з українських традиційних ремесел. Для всіх охочих народні майстри проведуть безкоштовні майстер-класи з українських традиційних ремесел (витинанка, гончарства, лялька, писанка, солома).

ü Народні ігри, дитячі забави, автентичні танці для глядачів. Всі присутні зможуть взяти безпосередню участь у народних іграх і дитячих забавах, навчитися українським автентичним танцям.

ü Кобзарювання. Кобзарі будуть виконувати думи, псалми та народні пісні на старосвітській бандурі, кобзі Вересая, колісній лірі.

ü Виставка українських традиційних народних інструментів. У павільйоні Українського музичного ярмарку-2013 Київський кобзарський цех представить унікальну колекцію українських традиційних інструментів.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.