Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
30.03.2014 - 30.03.2014
"Спільне повітря": 30 березня у шести аеропортах України симфонічні оркестри одночасно виконають "Оду до радості"

Место проведения мероприятия
аеропорти Львова, Києва, Харкова, Донецька, Одеси та Дніпропетровська.


Акція “Спільне повітря” відбудеться на сороковий день загибелі учасників громадянського протистояння у Києві 18-20 лютого, одна з її цілей — вшанування пам’яті загиблих. Також акція має на меті підтримку єдності і цілісності України; і, нарешті, — відзначення підписання Україною політичної частини Асоціації з Євросоюзом.

В акції візьмуть участь майже півтисячі музикантів. Придумали та реалізувують акцію волонтери зі Льова, Харкова та Києва, їх підтримало керівництво шести аеропортів.

30 березня у шести найбільших українських аеропортах відбудеться акція “Спільне повітря”, яка об’єднає симфонічні оркестри Львова, Києва, Харкова, Донецька, Одеси та Дніпропетровська.

У визначений час симфонічні оркестри в аеропортах своїх міст одночасно виконають “Оду до радості” — офіційний гімн Євросоюзу.

Початок акції — 13:00.

Послухати виконання “Оди” може будь-хто бажаючий: акція буде відкритою; єдине, що потрібно зробити глядачеві, — приїхати в аеропорт.

Акція “Спільне повітря” має три мети:

• вшанування пам’яті усіх загиблих під час громадянського протистояння у Києві 18-20 лютого: як “Небесної Сотні”, так і працівників правоохоронних органів;
• підтримка цілісності та неподільності України, спільності завдань, бажань та почуттів мешканців усіх її регіонів;
• відзначення підписання Україною політичної частини Асоціації з Євросоюзом (власне, саме тому до виконання було обрано “Оду до радості”).
Від виникнення ідеї до реалізації проекту знадобилося менше десяти днів. Ініціаторами акції виступили: головний координатор — львів’янка Іоланта Пришляк, заступник генерального директора Львівської філармонії, Голова правління оркестру «INSO-Львів»; харків’янка Олена Рофе-Бекетова та киянка Христина Храновська, благодійниця та меценат. Координаторами акції також стала харківська PR-аґенція “Bagels & Letters”, Іванна Скиба-Якубова та Тетяна Ландесман.

Координацію з усіма аеропортами здійснювала адміністрація аеропорту “Львів”. Окрім приміщення та інформаційної підтримки майже всі аеропорти також надали музикантам транспортну допомогу.

Проект є повністю волонтерським: і музиканти, й організатори роблять його безкоштовно.

В аеропортах акцію вирішили проводити, по-перше, тому, що аеропорти є символом відкритості світу, об’єднання, своєрідним “містком” між людьми, країнами, регіонами. Внутрішня символіка такої акції — “вікно в Європу”, “Схід і Захід разом”, “спільне повітря для всіх людей світу”.

По-друге, аеропорти зрозумілим чином асоціюються з небом, “а з небом так само асоціюється пристановище для душ тих, хто загинув за свої ідеї і свій обов’язок. Так ми повертаємося до ідеї вшанування полеглих”, — говорять ініціатори акції.

Зрештою, проведення музичних акцій в аеропортах є популярним, але ще не заїждженим світовим трендом останніх років.

У львівській частині акції візьме участь піаніст Маркіян Мацех, ініціатор акції “Піаніно для Беркута”.

Історія виникнення проекту:

Цікаво, що як і більшість знакових та просто помітних подій останніх місяців, акцію “Спільне повітря” придумали звичайні люди, які навіть не так давно познайомилися. Від виникнення ідеї до реалізації акції знадобилося менше 10-ти днів.

“У лютому я страшенно надихнулася акцією “Інструменти свободи”, яку робили мої друзі у Харкові і ще в 11-ти містах України (а вона, в свою чергу, була логічним продовженням “Піаніно для Беркута”, акції, яку влаштував Маркіян Мацех ще в грудні, на Банковій), — розповідає Олена Рофе-Бекетова. — Я переконана, музика — це те, що надихає нас увесь цей час, нагадує, що ми цивілізована нація і не дає втратити орієнтири. А оскільки мені дуже болить чиєсь намагання штучно розірвати регіони країни, я подумала про свого роду “телеміст” у виконанні симфонічних оркестрів Львова та Харкова”.

Ідею підхопила та розвинула Іоланта Пришляк, з якою Олена познайомилась на Фейсбуці: “Оскільки наш оркестр уже грав у Львівському аеропорті, то я і цього разу звернулася до них по допомогу, а вони, в свою чергу, запросили приєднатися всі інші аеропорти”, — розказує Іоланта.

Побачити фото та відео з виступів INSO-Львів в аэропорту можна за лінками: різдвяний ролик, відкриття нового термналу, фото з відкриття терміналу.
Координацією проекту у Києві займалася Христина Храновська: “Я ж, у свою чергу, надихнулася акцією Національного одеського філармонічного оркестру під управлінням Хобарта Ерла, який 22 березня виконав “Оду до радості” на одеському Привозі”.

Іоланта Пришляк нагадує: “Ода до радості” звеличує єдність усіх людей, закликає до загального примирення і говорить про важливість стійкості у важкі часи”.

“Ми хочемо, щоб люди, які цього дня вирушатимуть в подорож з українських аеропортів, несли з собою частку великого українського європейського духу — ідеї рівності і братерства” — говорять організатори.

У рамках акції “Спільне повітря” “Оду до радості” виконають:

Київ, аеропорт Бориспіль, термінал D — ансамбль класичної музики ім. Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України; художній керівник — народна артистка України Валентина Іконник-Захарченко.

Львів, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, новий термінал «А» — Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів. Дириґент Володимир Сивохіп, генеральний директор Львівської обласної філармонії, музикознавець. За роялем — Маркіян Мацех.

Керівник оркестру — народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, Герой України Мирослав Скорик.
Камерний хор “Глорія”.

Харків, Міжнародний аеропорт “Харків”, міжнародний термінал —
Симфонічний оркестр та хор Харківського Національного Академічного театру опери та балету ім. Лисенка;
дириґент — заслужений діяч мистецтв України Віталій Куценко. Головний хормейстер — заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін, солісти Олена Старікова, Лілія Кутіщева, Олександр Лапін, Олексій Сребницький.

Одеса, Міжнародний аеропорт “Одеса” — Оркестр Одеського національного академічного театру опери та балеру. Дириґент — Ігор Чернецький.
Хор Одеського національного академічного театру опери та балету. Хормейстер — головний хормейстер ОНАТОБ, заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко.

Дніпропетровськ, міжнародний аеропорт “Дніпропетровськ”— Академічний Симфонічний оркестр Дніпроптеровської обласної філармонії. Головний дириґент та художній керівник — заслужений діяч мистецтв України Наталя Пономарчук.
Хор академічного Театру опери та балету. Хормейстер — заслужений діяч мистецтв України Валентин Пучков-Сорочинський


Донецьк, міжнародний аеропорт “Донецьк” імені С.С. Прокоф’єва — інформація уточнюється.

Детальною інформацією про проект з вами поділяться:

співініціаторка та головний координатор акції Іоланта Пришляк:
+380 67 161 03 48, inso.ip@gmail.com
та
співорганізатори акції PR-аґенція «Bagels&Letters»,
Іванна Скиба-Якубова, +380 97 905 82 98, ivanna@bagels-letters.com,
Тетяна Ландесман, +380 63 22 22 583, landesman@bagels-letters.com
Контактна сторона для акредитації в Києві —
Ірина Ковальчук +380 67 2093873, kovalchouk@ultra-promo.com
Тетяна Мерзла +380 93 6073040, ts@ultra-promo.comВернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.