Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
24.09.2014 - 28.09.2014
Фестиваль кіно та урбаністики «86». «Післямова: Дніпропетровськ»

Место проведения мероприятия
Дніпропетровськ, кінотеатр "Правда-кіно"


Правда-кино в Днепропетровске


З 24 по 28 вересня «Правда-кіно» в рамках міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» представляє проект «Післямова: Дніпропетровськ».

24 вересня о 19:00 фільм-відкриття фестивалю – скандальна документальна епопея Віталія Манського "Труба". Спеціальний гість показу – відомий режисер-документаліст Віталій Манський.

Віталій Манський — один з найвідоміших сучасних російських режисерів та продюсерів документального кіно. Народився у Львові, закінчив ВДІК (майстерня Медінського). Перша робота Манського вийшла на екрани у 1989 році, і відтоді понад 30 стрічок режисера брали участь у найпрестижніших міжнародних фестивалях та неодноразово отримували нагороди. Вибрана фільмографія: «Труба» (2013 р.), «Родина или смерть» (2011 р.), «Девственность» (2008 р.), «Путин. Высокосный год» (2001 р.), «Еврейское счастье» (1990 р.).

Стрічка «Труба» (виробництво: Росія, Німеччина, Чехія, 2013 р., Vertov.Real Cinema спільно з Saxonia Entertainment GmbH, Hypermarket Film s.r.o., Česká televise) — це історія про Європу, яка починається в безлюдному просторі вічної зими російського Сибіру та закінчується на затишних пляжах Біскайської затоки. Навіть закони природи формують тут принципово різні парадигми людського існування. Що ж може об’єднувати такі різні стилі життя? Фізично вони сполучені між собою газопроводом «Західний Сибір – Західна Європа». Ця труба не просто з’єднала, а й нерозривно пов’язала «цю» Росію з «тією» Європою. https://www.youtube.com/watch?v=Vl11Njs8pDk

З 25 по 28 вересня в рамках фестивалю демонструватимуться кращі проекти жанру кіноурбаністики: «Знеструмлені», «Тунель свідомості», «Балтиморські вершники», «Обіцянка Пандори».

Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики "86" вперше відбувся у квітні 2014 року в місті Славутич. У фокусі фестивалю — креативна документалістика, що підіймає теми сучасного міста, екології та енергетики. Фестиваль «86» — це спроба виходу за межі Зони. Ми шукаємо нові перспективи і несподівані погляди на сучасне місто. Разом з цим ми виходимо за межі власної зони комфорту — їдемо геть з мегаполісу, розширюючи його межі та демонструючи кінематографічними засобами ознаки нової урбаністичної культури. Місто, природа та цивілізація — в найкращих документальних фільмах та коротких метрах 2012 – 2014 рр. з усього світу. Більшість картин, що входять до програми заходу, демонструються в Україні вперше.

Довідки та бронювання квитків за тел.: (056) 371-42-02, (093) 347-37-56.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.