Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
06.11.2014 - 06.11.2014
Відкритий арт-проект «Натюрморт - від класики до модерну»

Место проведения мероприятия
виставкові зали Дніпропетровська


6 листопада о 14.00 у виставковій залі Національної спілки художників України (вул. Набережна Леніна, 11) відбудеться урочисте відкриття відкритого арт-проекту «Натюрморт - від класики до модерну». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

Цього дня арт-проект стартуватиме на восьми різних майданчиках, де будуть представлені понад 500 художніх робіт, присвячених такому жанру образотворчого мистецтва як натюрморт. Це роботи професійних художників, вихованців художніх шкіл та студій, студентів та школярів. Зокрема, у виставковій залі Національної спілки художників України будуть представлені роботи художників-членів спілки, зазначають в управлінні.

О 15.00 – відбудеться відкриття виставки у музеї «Літературне Придніпров’я» (пр. К. Маркса, 64) Виставляються дитячі студії образотворчого мистецтва, дитячі художні школи, школи мистецтв.

О 15.30 – відкриття виставки у картинній галереї «Телега» (вул. Короленка, 15), на якій будуть представлені роботи викладачів дитячої художньої школи №1.

О 16.00 – відкриття виставки в музеї Українського живопису (площа Червона, 5А), де виставлені картини студентів та викладачів художнього відділення театрально-художнього коледжу.

О 16.30 – відкриття виставки у виставковій залі Національної спілки архітекторів України (вул. К.Лібкнехта, 1), де будуть представлені роботи членів Спілки архітекторів.

О 17.00 – відкриття виставки у Дніпропетровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21), в експозиції роботи з архівів музею.

О 17.30 – відкриття виставки у Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького (Діорама, пр.К.Маркса, 16). Виставляються роботи фотохудожників міського фотоклубу «Автор».

О 18.00 – відкриття виставки у Палаців студентів ДНУ (парк Т.Г. Шевченка), де будуть представлені роботи студентів ДНУ ім. Гончара та Академії будівництва та архітектури.

Информация предоставлена Интернет порталу www.prodnepr.dp.ua/
пресс-службой Днепропетровской горсоветаВернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.