Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
09.11.2014 - 09.11.2014
Патріотичний квест "Легенди твого міста" в Дніпропетровську

Место проведения мероприятия
Дніпропетровськ


 Патріотичний квест  "Легенди твого міста"
, Днепропетровск


9 листопада 2014
Київ, Львів, Дніпропетровськ, Рівне, Тернопіль,
Херсон, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Миколаїв

Дізнатися цікаве й невідоме про рідне місто, динамічно відпочити з сім’єю, весело розважитися з друзями – усе це поєднає квест «Легенди твого міста». Мешканці Дніпропетровська, у неділю 9 листопада долучайтеся до активної та корисної справи. Ви не лише пізнаєте таємні закапелки улюбленого міста Дніпропетровська, а й допоможете сформувати привабливий туристичний образ України.

Україна – простора й еклектична, багата й фотогенічна, гостинна і загадкова. Кожне наше місто сповнене легенд та цікавинок, містичних і потаємних куточків. Щоб відкрити Україну для світу, потрібно показати її туристам в усьому розмаїтті. Допоможіть поглянути на свою країну по-новому і запросіть знайомих здійснити відкриття разом із вами. Беручи участь у квесті «Легенди твого міста», ви активно і весело доторкнетеся до історії, погортаєте сторінки легенд міста Дніпропетровська та головне – оціните, наскільки вони цікаві та чи варті того, щоб показати їх усьому світу.

У цей день українці об’єднаються: одночасно в 10 містах півдня, заходу, сходу та центру України розпочнеться пішохідний квест «Легенди твого міста». Це командна гра з онлайн-супроводом, у якій команди можуть відкрити по-новому своє місто, закохатися в невідомі раніше вулиці.

Для участі у квесті, сформуйте свою команду, оберіть назву і капітана та зареєструйтеся за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1q_CKlP4GKjOAOPJ38cfDBcwD8RaBEJS0kgWsxr5GBGg/edit , а також на сайті http://quest.ua/. Важливо, щоб принаймні один із учасників мав швидкісний Інтернет під час гри (не Wi-Fi). Кількість команд для кожного міста та вік учасників - без обмежень.

Старт квесту відбудеться о 12-00 в усіх вказаних містах. Місце інструктажу та старту організатори гри повідомлять додатково за кілька днів. Інструктаж триватиме 30-40 хвилин, сам квест команди пройдуть за 1,5-2 години, і, хоча кожна команда матиме власний маршрут, усі міста будуть приблизно в рівних умовах.

Переможці іквесту отримають подарунки від інтернет-магазину «Маленький Сократ». Усі відомості про цікаві місця будуть зібрані для "Путівника цікавинок України". Там будуть надруковані розроблені туристичні маршрути, розказані легенди окремих регіонів, подані відомості щодо визначних подій і легендарних особистостей-українців, які мали до цього стосунок. Причому ваші думки, оцінки та коментарі буде враховано. Збірки подарують на День святого Миколая діткам, а також їх використовуватимуть для розвитку туристичної галузі в Україні.

Організатори квесту: ГО "Всеукраїнський волонтерський рух" у рамках проекту "Школа патріотів", а також ГО "Відкрий Україну". Деталі квесту за посиланнями: http://quest.ua/GameDetails.aspx?gid=49580 та https://www.facebook.com/groups/UA.Volunteers.

Відкриймо легенди українського Дніпропетровська разом!
Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.