Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
17.05.2015 - 18.05.2015
Дніпропетровський художній музей вп'яте влаштовує "Ніч музеїв"

Место проведения мероприятия
Дніпропетровський художній музей , вул. Шевченка, 21


У ніч з суботи 16 травня на неділю 17 травня ДХМ прийматиме гостей з 18:00 до 22:30, приєднуючись до щорічної мистецької акції "Ніч музеїв", приуроченої до професійного свята – Міжнародного Дня музеїв.

Міжнародна Рада музеїв ICOM для "Ночі музеїв-2015" запропонувала таку тему - «Музеї заради сформованого суспільства». Музеї усього світу мають сприяти обізнаності суспільства про наслідки діяльності людини на нашій планеті, а також підштовхувати суспільство до думки про нагальну необхідність цілком змінити його економічну та соціальну моделі. Заради збереження нашої планети люди мають стати менш марнотратними, більше опікуватися природним середовищем і розумно використовувати біоресурси, виявляючи повагу до всіх живих систем Землі.

Цій темі й буде присвячено "Ніч музеїв" у Дніпропетровському художньому музеї. В рамках міжнародної акції нашими партнерами цьогоріч виступають: Музей українського живопису, технічний музей «Машини часу», Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики, Університет митної справи та фінансів і ДНУ ім. О. Гончара, а також дизайнерка Юлія Жук спільно з модельним агентством «Modernline».

З 18:00 до 20:00 вхід до Художнього музею вільний
О 18:00 на ґанку гостей зустрінуть своїм виступом барабанщиці народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Університету митної справи та фінансів і ДНУ ім. О. Гончара.
О 18:15 відкриваємо оновлену постійну експозицію «Українське та російське мистецтво кінця XVII – початку ХХ століття» (ІІ поверх).
В експозиції знову можна помилуватися творами видатних миcтців: І. Айвазовського, І. Шишкіна, І. Рєпіна, В. Маковського, М. Пимоненка, К. Костанді, П. Нілуса, С. Васильківського, М. Башкірцевої.
Щопівгодини наукові співробітники проводитимуть оглядові екскурсії новою експозицією.

З 18:30 до 19:00 запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «На грані» та творчу зустріч з художницею Анною Єгоровою (ІІІ поверх).
Виставка Анни Єгорової відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності.

З 21:00 до 22:30 вхід за квитками (вартість – 100 грн).
Гостей музею очікує виставка-концерт «Буденні справи Попелюшки», присвячений всесвітньо відомій оперній співачці Чечілії Бартолі. Автор виставки - художник Олексій Вовк – проведе ексклюзивну екскурсію, що супроводжуватиметься концертом провідних солістів Будинку органної та камерної музики, а також демонстрацією проекту дизайнерки Юлії Жук.

вул. Шевченка, 21
Тел. 744-60-35, 47-33-38
artmuseum.dp.uaВернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.