Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
17.05.2015 - 17.05.2015
Екскурсія «Стежками Д. Яворницького: парк ім. Т.Г. Шевченка»

Место проведения мероприятия
Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького


Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького до 160-річчя з дня народження вченого та міжнародного дня музеїв презентує першу офіційну пешохідну екскурсію по парку ім. Т..Г. Шевченка 17 травня о 15.00 год.

Цього року музей пропонує мешканцям та гостям міста дізнатися історію одного з найстаріших та найтаємничіших місць Дніпропетровська - Центрального парку ім. Т.Г. Шевченка. Екскурсанти дізнаються, як виглядала та змінювалася ця історична територія від часів Лазаря Глоби до сьогодення, які історичні об’єкти та пам’ятки знаходяться у парку.

Одним із перших таємниці колишнього Потьомкінського саду почав розгадувати видатний історик, археолог, перший директор Обласного музею ім. О.Поля, академік Д.І. Яворницький. Він не лише провів там серію археологічних та історичних розвідок, але й майже щодня гуляв парком, який знаходився через дорогу від оселі вченого.

Маршрут екскурсії охоплює всі знакові місця Центрального парку: палац Потьомкіна, Архієрейське провалля, руїни Зеленого театру, ресторан «Маяк», Монастирський острів, Мерефо-Херсонський міст, пам’ятник Т.Г. Шевченку, церкву Святителя Миколая, фонтан «Ревучий» та ін.

УВАГА! До Міжнародного дня музеїв (18 травня) пішохідна екскурсія по Центральному парку ім. Т.Г. Шевченка проводитиметься БЕЗКОШТОВНО!
Вартість екскурсії на замовлення: 20 грн для дорослих, 10 грн – для дітей та студентів.

Реєстрація та збір екскурсантів – у вестибюлі Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького (площа Т. Шевченка, 5). Завершення екскурсії – на оглядовому майданчику Монастирського острова (над фонтаном «Ревучий»).

Екскурсовод: старший науковий співробітник Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького Єкшов В.В.

Тривалість екскурсії: 2-2,5 год.

Попередній запис за тел.: (0562) 47-27-61; (0562) 46-05-12 та у адміністраторів спільнот vk.com/budynok, facebook.com/budynok.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.