Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
22.05.2015 - 31.05.2015
Виставка конкурс «ТИ У СВІТЛІ КУБА», концептуальне відображення погляду молоді на роль людини сьогодні за допомогою світла.

Место проведения мероприятия
ТК «Пассаж», Дніпропетровськ,


Викладачі архітектурного факультету Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Марія Бадюл та Анна Сардикова в рамках архітектурнї події «Концепт-експеримент» організували конкурс творчих робіт студентів-архітекторів. У роботах автори показують своє бачення, розуміння ролі людини в суспільстві, ставлять важливі акценти соціального життя в сьогоднішній переломний момент. 22 - 31 травня в ТК «Пасаж» пройде виставка- конкурс фіналістів, які представлені у 24 роботах. Студентам запропоновано висловити свої думки не тільки словами, але й більш концептуально - за допомогою світла всередині куба.

22 травня о 15:00 відбудеться відкриття виставки та презентація робіт організаторами проекту. Мета конкурсу показати не лише творчість майбутніх архітекторів, а й звернутися до суспільства, змусити замислитися і можливо переосмислити свою точку зору на роль людини сьогодні, знайти свою роль. На відкритті і протягом усього періоду експозиції глядачі зможуть не тільки ознайомитися з роботами, а й поспілкуватися з авторами, залишити свою думку про виставку, проголосувати за кращу роботу.

31 травня, на закритті виставки журі обере кращу роботу. Будуть враховані не тільки думки експертів, але і результати «народного голосування». Для підведення підсумків конкурсу, різнобічної оцінки творчих робіт журі будуть представляти люди з різних сфер діяльності - журналісти, архітектори, бізнесмени, мистецтвознавці, політологи, дизайнери, представники влади та ін. На закритті конкурсу о 15:00 будуть названі автори робіт і відбудеться нагородження переможців конкурсу. Головним призом для переможця буде реалізація його роботи влітку 2015 у великому розмірі в міському середовищі. На відкритому просторі в такому «арт-об'єкті» виявляти ідею автора буде вже сонячне світло.

Після закриття виставки 6 червня в галереї «Арт-світ» відбудеться зустріч авторів з усіма бажаючими, презентація студентами своїх робіт, обговорення як ідей, так і засобів їх виявлення. ПГАСАВернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.