Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
09.09.2015 - 09.09.2015
Молодіжний квест парком імені Т.Г. Шевченка.

Место проведения мероприятия
на веранді Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького (площа Шевченка, 5 – навпроти входу до парку ім. Т.Г. Шевченка).


Питання до городян, які люблять своє місто: бажаєте активно відпочити на свіжому повітрі, інтелектуально розважитися та дізнатися більше про Центральний парк Дніпропетровська?

Тоді реєструйтеся у відкритих групах «Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького» vk.com/budynok та facebook.com/budynok та беріть участь у новому молодіжному квесті парком імені Т.Г. Шевченка. Ви гарантовано дізнаєтесь про найкоштовніший скарб Дмитра Яворницького і отримаєте можливість побачити його на власні очі!

Але шлях до цієї інформації не буде легким – потрібно докласти максимальних зусиль, щоб згадати історію рідного міста… або ж відшукати підказки та розгадати шифри, які приведуть вас до бажаної мети. Та ні на мить не можна втрачати пильності, адже у змаганнях беруть участь дві команди, кожна з яких має діяти злагоджено, щоб досягти найвищого результату. Тож поспішайте! Найстаршому парку міста є де ховати свої таємниці… Квест починається 9 вересня о 16-тій годині на веранді Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького (площа Шевченка, 5 – навпроти входу до парку ім. Т.Г. Шевченка). Реєстрація учасників за адресою: vk.com/budynok, facebook.com/budynok та за тел. 47-27-61, 47-27-33. Обов’язкова умова: наявність одного телефону на команду із фотокамерою та доступом до Інтернету.

Увага! Перші десять учасників, що зареєструються для участі у квесті, шукають скарби Дмитра Яворницького БЕЗКОШТОВНО!Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.