Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
23.06.2016 - 10.07.2016
Виставка творчості об’єднання «Богдан».

Место проведения мероприятия
Дніпро, вул. Шевченка, 21. у Дніпровському художньому музеї


Архітектура, живопис, графіка, скульптура та дизайн – усі ці види мистецтва поєдналися у творчості об’єднання «Богдан». Сьогодні, 23 червня, презентація доробку у Дніпровському художньому музеї. Виставкою митці відсвяткують 20-річний ювілей. Долучитися до неї та насолодитися творами можуть всі бажаючі. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА.

«Богдан» – це не автомобільне підприємство, а творче об’єднання. Сьогодні його майстри відкривають виставку у Дніпровському художньому музеї, яка експонуватиметься до 10 липня.

Вона згуртувала дев'ятьох художників – Варужана Айрапетяна, Аделіну Браганець, Анатолія Ільїнського, Володимира Лещенка, Валерія Петриченка, Едуарда Чубарова, Олександра Шабанова, В’ячеслава Юрченка та Олександра Ярошенка.

Кожен з них має власну художню манеру, стилістичні й естетичні уподобання, улюблені образи та жанри. Вони вдало поєднують у своїх творчих пошуках любов як до образотворчого мистецтва, так і до архітектури, не бояться експериментувати.

Творче об’єднання «Богдан» народилося 20 років тому як експериментальний майданчик. За цей час організовано 17 виставок. Крім художнього музею, їх приймали Будинок архітектора, виставковий зал Дніпропетровської організації Національної спілки художників України, музей «Літературне Придніпров'я», Музей українського живопису.

Відкриття виставки 23 червня о 16:00 за адресою вул. Шевченка, 21.

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса – до 17:00), вихідні – понеділок і вівторок. Тел. 744-60-35, 47-33-38.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.