Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
13.10.2016 - 13.10.2016
Урочисті заходи, присвячені 75-й річниці трагедії Бабиного Яру та масовим розстрілам євреїв у Дніпропетровську

Место проведения мероприятия
у Дніпропетровській філармонії ім. Л. Б. Когана


Днепр


13 жовтня Ізраїльський культурний центр у Дніпрі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні, Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» проводять заходи, присвячені 75-й річниці трагедії Бабиного Яру та масовим розстрілам євреїв у Дніпропетровську.

29–30 вересня 1941 р. в урочищі Бабин Яр поблизу Києва розпочалося масове знищення єврейського населення міста. Тільки за два дні айнзацгрупою С – нацистським мобільним військовим формуванням – було розстріляно 33 771 людину. Більшість жертв Бабиного Яру становили діти, літні люди, жінки.

За два тижні, 13 жовтня 1941 р., почалися розстріли євреїв у Дніпропетровську. Жертвами нацистської політики знищення у нашому місті стали, за різними підрахункам, від 11 до 13 тисяч людей.

О 19:00 у Дніпропетровській філармонії ім. Л. Б. Когана відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру до 75-ї річниці трагедії у Бабиному Яру. Для гостей звучатимуть музичні твори Дмитра Шостаковича, Ернеста Блоха у виконанні симфонічного оркестру Дніпропетровської філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв Наталії Пономарчук.

Перед початком концерту присутні матимуть можливість переглянути мобільну виставку Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» і Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», присвячену історії Голокосту та трагедії Бабиного Яру.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.