Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
фестиваль інноваційного кіно у Дніпрі

Ніно Катамадзе в Дніпрі



Анонсы и события в Украине





Дата проведения мероприятия
08.11.2016 - 08.11.2016
"Правда-кіно" - допрем’єрний показ фільму-сенсації Одеського кінофестивалю 2016 року – "Гніздо горлиці"

Место проведения мероприятия
Дніпро, "Правда-кіно"


"Гніздо горлиці" в Дніпрі


8 листопада кінотеатр «Правда-кіно» запрошує на допрем’єрний показ фільму-сенсації Одеського кінофестивалю 2016 року – «Гніздо горлиці». На вас чекают сюрпризи від партнерів, автограф-сессія та спеціальні гості - актриса Римма Зюбіна, режисер Тарас Ткаченко та генеральний продюсер фільму Володимир Філіппов. Початок о 18:30.

У рамках заходу:
- фуршет
- червона доріжка
- автограф-сесія, фотосесія
- презентація та перегляд фільму «Гніздо горлиці»
- спілкування із спеціальними гостями заходу

Режисер Тарас Ткаченко, компанія “Інсайтмедіа продюсерський центр» (Україна) та “4 Rooms» (Італія) представляють соціальну драму, засновану на реальних подіях, котра оповідає про життя українських заробітчан в Італії.

Доведено, що у кожній сотні гривень, що ходять у нашій країні, двадцять гривень - заробітчанські... Відомо, що за це ми платимо зруйнованими сім’ями, полишеними напризволяще дітьми, поруйнованим життям мільйонів людей.
Українська заробітчанка Дарина повертається додому вперше за два роки напівлегального життя в Італії. Вона вагітна від її італійського “сеньойра”. Що робити з майбутньою дитиною, як сказати про це своєму законному чоловікові? Що її чекає вдома? Занедбане господарство, а найголовніше – необхідність боротися за порятунок своєї родини. Та чи прийме її чоловік із чужою дитиною і як складеться їхнє подальше спільне життя?
Ми не пропонуємо відповіді. Ми пропонуємо роздум. Ми пропонуємо драму. Ми пропонуємо правду про долю української жінки, що їде на заробітки до Італії.

ВИРОБНИЦТВО:
ІнсайтМедіа продюсерський центр (Україна), 4 Rooms (Італія)
За фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно

У РОЛЯХ:
Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Мауро Чіпріані, Ліна Бернарді, Микола Боклан, Олександра Сизоненко, Максим Канюка

НАД ФІЛЬМОМ ПРАЦЮВАЛИ:
Автор сценарію: ТАРАС ТКАЧЕНКО, за мотивами літературного твору Василя Мельника «Гніздо горлиці»
Оператор-постановник: ОЛЕКСАНДР ЗЕМЛЯНИЙ
Художник-постановник : ІГОР ФІЛІППОВ
Композитор: СТЕФАНО ЛЕНТІНІ
Звукорежисер: ОЛЕГ КУЛЬЧИЦЬКИЙ
Режисер монтажу: ВІКТОР МАЛЯРЕНКО
Ко-продюсери: АЛЕССАНДРО Д’АЛЄССАНДРО, ФАБІО КАНЕПА
Продюсери: АНДРІЙ СУЯРКО, АЛЛА ОВСЯННІКОВА
Генеральний продюсер: ВОЛОДИМИР ФІЛІППОВ
Режисер-постановник: ТАРАС ТКАЧЕНКО


ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
Сценарій «Гніздо горлиці», став переможцем літературного конкурсу «Коронація слова» в 2012 році. Після цього чернівецький автор Василь Мельник приніс сценарій продюсерові Володимир Філіппову просто на знімальний майданчик фільму "Іван Сила», що тоді знімався в Чернівцях. Режисерові Тарасові Ткаченку ця тема особливо близька, бо доводилося знімати документальний фільм про наших заробітчан, доводилося бувати в італійських домівках де вони працюють, слухати їхні просту й сумні такі різні й, по великому рахунку, такі схожі історії. “Ми нікому не потрібні” – найчастіше повторюють українські заробітчани. Саме ця думка більшою мірою, ніж матеріальні причини, жене їх за кордон. Вони тікають не від жебрацтва, а від того, що не бачать у своїй країні власного достойного майбутнього, почувають, що їх покинули напризволяще.
Протягом роботи над сценарієм історія пережила декілька кардинальних змін. Перше - через те, що відвідування творчим колективом місць майбутньої зйомки в Італії серйозно вплинуло на історію, та і в Україні справжні заробітчани і життя підказали багато цікавих сюжетних ходів і деталей.
Деякі з ідей та історій для фільму люди підказали просто на Косівському базарі.
Зумовили зміни і трагічні обставини - смерть виконавця однієї з головних ролей - Віталія Лінецького посередині зйомок, що змусило докорінно змінити другу половину фільму, але це зробило сюжет більш жорстким і, водночас, правдивим.
Фільм знімався протягом трьох років. Адже запуск у виробництво припав на початок 2014 року, коли революційні події в Україні були в самому розпалі. Навесні того року вдалося відзняти лише половину фільму і через проблеми з фінансуванням зйомки було призупинено.
Лише через рік завдяки приватній інвестиції Ігоря Марона вдалося організувати зйомки в Італії. В місті Генуя нам надзвичайно допомогла невелика але добре організована українська громада – вони допомагали на майданчику, брали участь у зйомках як актори масових сцен, просто годували українську кіногрупу.
Завершувати зйомки у Вижниці в 2015 році довелося вже без виконавця однієї з головних ролей Віталія Лінецького, котрий трагічно загинув. декілька сцен було знято з дублером. Але назагал вдалося зберегти його роль у фільмі цілком.

АКТОРИ
У фільмі знявся чудовий ансамбль з українських та італійських акторів. У неочікуваному для глядачів драматичному амплуа виступила Римма Зюбіна, котру до того трактували переважно як актрису комічного характеру. Але саме вона змогла передати той глибокий безперервний і пронизуючий біль, котрий носить у своєму серці кожна українська заробітчанка.
Глибоку драматичну роль зіграв Віталій Лінецький, котрий в образі невдалого чоловіка головної героїні і сільського п’янички зумів розгледіти трагедію зневаженого і зрадженого чоловіка, що знайшов у собі сили прийняти гріх своєї дружини і простити її.
Багатогранними екранними образами італійського адвоката, що глибоко переживає своє розлучення і розрив з дитиною, та самотньої бабусі, у котрої теж розірване серце через трагедію сина, радують нас італійські актори Мауро Чіпріані, і добре знана Італійська актриса Ліна Бернарді.
Яскравими і драматичними є образи, що створили Микола Боклан та Наталя Васько, котрі зіграли, хоч і невеликі, але драматургічно насичені і ключові з огляду на сюжет ролі. Окремо слід відзначити роботи зовсім молодих українських акторів, учорашніх студентів Олександри Сизоненко і Максима Канюки, котрі дуже достойно показали себе в такому зірковому ансамблі.
Римма Зюбіна: “Ця картина змінила моє життя, моє ставлення до того, що ми робимо, ставлення до себе. Я не була настільки впевнена в своїх силах. Коли тебе добрих 15 років заганяють в кут російські актори. Коли італійська акторка Ліна Бернарді, яка знімалась колись у Фелліні, сідає з нами в таксі третя позаду, не вимагає окремих умов. У кожній телефонній розмові Ліна Бернарді розповідала: «Фантастичне кіно, фантастична українська група». Коли ти бачиш високу оцінку італійських продюсерів та акторів, не останніх у європейському кіно, розумієш, що ми теж здатні робити якісне кіно.”

ЛОКАЦІЇ
Для зйомок було обране містечко Вижниця найперше тому, що автор сценарію описував невелике прикарпатське село. А дуже специфічну локацію - стару хату і недобудовану нову в живописному карпатському каньйоні ми знайшли там. Окрім того містечко має багаті культурні традиції, кілька самодіяльних колективів, що допомагали в часі зйомок, а також має хорошу кінематографічну традицію, адже там знімалися частково такі фільми, як «Білий птах з чорною відзнакою» чи музичний фільм «Червона рута», а значить місцева громада прийняла кіношників надзвичайно гостинно.
Близько третини зйомок проходило в Італії. І тут ми зупинили свій вибір на Генуї. Перш за все тому, що нашому фільмові надзвичайно багато допомогла Лігурійська фільм комісія, і компанія «4ROOMS», що виступила партнером і ко-продюсером. В другу, але не в останню чергу тому, що в Генуї ми мали щастя познайомитися з української громадою, котра згуртована довкола української церкви, парохом котрої є о. Віталій Тарасенко. Врешті решт допомога місцевих українців була неоціненною і зробила зйомки у Генуї можливими.

ВИПАДКИ НА ЗЙОМКАХ
На жаль, протягом створення фільму траплялися не завжди хороші випадки. Трагедією для знімальної групи стала загибель у молодому віці актора Віталія Лінецького, що виконував головну роль. Усією знімальною групою було прийняте рішення зйомку не зупиняти і нічого не перезнімати, а постаратися залишити максимально Віталія в кадрі. На щастя, вдалося переписати сценарій так, щоб його роль збереглася і сцени, в котрих він устиг зіграти стали новою лінією фільму. І сьогодні він є на екрані від початку до самого кінця. знадобилося дозняти лише дві невеликі сцени з дублером.
Велику допомогу для групи надали наші українці в Італії. Починаючи від того, що вони розповіли нам безліч історій, що надихнули нас на доопрацювання нашої початкової історії. І їхні реальні історії, жарти і анекдоти, в, результаті увійшли у фільм. Але, була допомога й суто практична, вони працювали на знімальному майданчику, годували групу, давали нам прихисток на час зйомок, словом, стали для нас в Італії другою родиною.
Потрясінням і відкриттям тема українських заробітчан стала для італійських акторів. Як сказав Мауро Чіпріані: «Я багато чув про українців, у багатьох моїх друзів українці працюють, але я ніколи не задумувався про це і не помічав їх, а тепер я вдивляюся в їхні обличчя, бо розумію, яка за кожним з них стоїть драма»
Взагалі, італійські актори витупили у фільмі, як справжні партнери, а не виконавці. Їхній інтерес був непідробним, з величезною повагою до нашої роботи ставилася надзвичайно заслужена італійська актриса Ліна Бернарді. Для неї цей досвід був новим і проникливим. Досі вона передає вітання творчому колективові і нагадує, що вона вже не така молода, щоб так довго чекати прем’єри фільму в Італії, щоб нарешті побачити роботу в цілому. В Італії стався і курйозний випадок – наш костюмер вирішила випрати костюми майже наприкінці зйомок. Вони з асистентом знайшли в сусідньому кварталі платну пральню, куди здали одяг. Коли вони повернулися забирати випране – виявилося, що хтось зламав пральну машину і вкрав частину костюмів. Дознімати італійські сцени вже доводилося без них.

ПРО САУНДТРЕК
Музику до фільму написав італійський композитор Стефано Лентіні, котрий надзвичайно проникся темою, приїздив на зйомки в Італії, і зумів точно передати тему внутрішніх переживань головної героїні.
Трек, який він створив для нашої картини й зараз один із найпопулярніших на його сайті.
http://www.stefanolentini.net/
ПРО ФЕСТИВАЛЬНІ ВІДЗНАКИ
Наразі фільм тільки розпочинає своє фестивальне життя. В липні 2016 року він здобув нагороду «Золотий Дюк» як найкращий український фільм Одеського міжнародного кінофестивалю. Також фільм отримав відзнаку як найкращий фільм 4-го Індійського міжнародного фестивалю в Мумбаї. Зараз іде робота з іншими фестивалями, фільм наразі запрошено на фестивалі в Німеччину, Індію, Прибалтику, Польщу. Географія постійно розширюється.

АКТУАЛЬНІСТЬ
Фільм є надзвичайно важливим для України, оскільки, за досить приблизними даними, за останні двадцять років з нашої країни виїхало понад 5 мільйонів чоловік - а це практично кожен десятий українець, або кожен третій працездатний громадянин нашої держави.
Усі вони полишили сім’ї, дітей, батьків… У це масштабне соціальне явище втягнуто сьогодні понад 15 мільйонів українців.
Водночас, ці люди приносять в Україну величезні кошти, що виміряються мільярдами євро щороку, і, без перебільшення є найбільшими і найстабільнішими інвесторами України.
Здається, пора віддати належне ним людям, оповісти про їхній біль, приниження, надії і сподівання.
Трейлер та інші промоматеріали: Гніздо горлиці - промоматеріали.



Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>








Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы












ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша






По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.