Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
04.11.2016 - 15.01.2017
Виставка Миколи Глущенка. Експозицію «Жити в кольорі» присвятять 115-річчю художника

Место проведения мероприятия
В художньому музеї у Дніпрі , вул. Шевченка, 21.


Він постійно шукав свій національний стиль, грав фарбами, жив і продовжує жити в кольорі. В художньому музеї у Дніпрі відкриється виставка чи не найвизначнішого митця нашого краю – Миколи Глущенка. Експозицію «Жити в кольорі» присвятять 115-річчю художника, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ОДА.

Художник Микола Глущенко добре відомий в Україні, всій Європі та інших куточках світу. Художній музей у Дніпрі володіє сотнею його робіт. Переважна більшість з них — живописні полотна, передані до музейного фонду автором.

На виставці, приуроченій до 115-річчя Миколи Глущенка, буде кілька експозицій. Тут — і добре упізнаваний Глущенко 60-х–70-х років: виважений у композиції, правдивий в лінії, точний у ритмі. І малознайомий Глущенко 40-х–50-х років: ліричний, але «докладний», в творчому пошуку. Представлені переважно пейзажі. До них автор вдається як до засобу втілення настрою, переживань та філософського осмислення природи.

Микола Глущенко мав не лише непересічний хист, а й цікаву, непросту та суперечливу життєву історію. Саме тому організатори виставки вирішили подати живопис майстра не традиційно. На гостей чекає не стільки музейна експозиція, скільки своєрідна розповідь від першої особи. Вона спонукатиме до роздумів та співтворчості.

Проект «Жити в кольорі» — спроба налагодити діалог між автором і глядачем. Показати Миколу Глущенка таким, яким його бачили і знали сучасники — вічно молодим, невтомним, спраглим до творчої роботи, натхненним і розважливим художником-композитором.

Виставка відкриється 4 листопада та триватиме до 15 січня. Адреса художнього музею: вул. Шевченка, 21. Вихідні – понеділок, вівторок. Телефон для довідок: 744-60-35, 47-33-38.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.