Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
11.03.2017 - 09.04.2017
"Золотий цирк Європи і Азії" в Дніпрі

Место проведения мероприятия
Дніпро, вул. Набережна Січеславська, 33


Золотий цирк в Дніпрі circus_Dnipro


Безліч незвичайних і оригінальних номерів. Віртуозне виконання найскладніших трюків. Велика кількість різних екзотичних тварин, участь яких в циркових виставах завжди так радує наших дітей. Тільки видатні артисти отримали право виступати під склепіннями Цирку Чинізеллі.

У програмі Ви побачите:


- «Білоруських наїзників» під керівництвом заслуженого артиста Північної Осетії Бориса Лазарова. Номери насичені східною екзотикою, самобутністю культури Білорусі та взаємодією в циркових номерах тварин різних континентів. Бездоганне виконання найскладніших кінно -акробатіческіх трюків і оригінальною дресури верблюдів і лам.

- Тетяну і Валерія Нечипуренко - дресирувальників величезних ведмедів.

У нашій програмі ведмеді виступлять з найцікавішими трюками, продемонструють неймовірні здібності, стрибатимуть, перекидатимуться і навіть будуть їздити на мотоциклі.

- "Дресированих такс" Тетяни Дробот - це справжня класика дресури. Розумні і веселі собачки точно виконують всі команди, повзають, стрибають і танцюють.

- "Забавних носух" під керівництвом Анжели і Олега Тонкопій, що вражають своїми незвичайними учасниками. Вони безстрашно стрибають в вогонь, підіймаються по канату і виконують безліч трюків в манежі.

-"Еквілібр на першах" під керівництвом Юрія Дробота На цирковій арені «Еквілібристи на першах» показують неабияку майстерність і сміливість.Виступаючи на дуже високих першах, під самим куполом цирку, вони виконують не тільки запаморочливі трюки, але часом і досить-таки ризиковані номери.

-"Duo Aspire" - повітряні акробати Ніна і Андрій Бабічеви. "Дует Прагнення" - справжні зірки нашої програми. Після тривалих гастролей Європою, артисти змусять і своїх земляків- дніпропетровців відкрити рота від здивування.Вони працюють без будь-якої страховки майже під самим куполом цирку.Головна "фішка" їх виступів - емоціі.Стійкость та сила Ніни і Андрія змінить ваші уявлення про людські здібності.Неймовірно вражаюче шоу не залишить байдужим нікого. - Весь вечір в манежі клоунський дует "Онуки лейтенанта Шмідта" Клоунський дует, лауреати багатьох міжнародних конкурсів циркового мистецтва, відомі і улюблені глядачами Близького і Далекого зарубіжжя. Вони несуть сміх, надію і світло.

-А Також Лазерне шоу, суперсвітло, суперзвук, піротехнічні ефекти і багато іншого.

Чекаємо на Вас в Дніпропетровському державному цирку

з 11 березня по 9 квітня 2017 року

по суботах і неділях, початок о 12:00 і 16:00Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.