Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
03.06.2017 - 11.06.2017
Фестиваль «Конструкція»

Место проведения мероприятия
Дніпро


Із третього до одинадцятого червня у Дніпрі проходитиме фестиваль сучасного мистецтва «Конструкція». Захід відбудеться в місті вже вчетверте.

Третього червня у рамках архітектурного проекту «Сцена» фестивалю «Конструкція» в парку ім. Шевченка відкриється новий культурний простір для містян. Занедбаний амфітеатр перетвориться на місце для всіх проявів культури.

Міжнародна команда архітекторів, дизайнерів, волонтерів працює над тим, щоб повернути до життя майданчик амфітеатру й звільнити його для творчого ком'юніті. Ідея з'явилася в певної групи людей, реалізацією та макетом займаються архітектори з різних країн Європи: Польщі, Данії, Великої Британії, Швеції. Будують це містяни, які потім самі ж користуватимуться цим простором.

Крім невеликих заходів, у програмі фестивалю є кілька масштабних проектів. Один із них – CIVIC MEDIA LAB. Це – платформа міжнародної співпраці художників. Митці з Молдови, Білорусі, України, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Росії та Німеччини об'єднуються, щоб за допомогою мистецтва підтримати громадських рух, розвиток демократії та свободи слова. Художники тиждень працюватимуть із міським простором та реалізовуватимуть свої проекти. Також у рамках фестивалю пройде виставка ізраїльського відео-арту «(De) constructing Borders».

«Це – перша групова виставка ізраїльських художників у Дніпрі. Ми дуже раді, що вдалося це зробити. Ізраїльський відео-арт – особливий жанр.

Мешканці Дніпра також зможуть відвідати інсталяцію шведських медіа-художників Off the Wall, показ колекції «Moving Pictures: відео-арт британських художників з Премії Джармена, Film Lоndon», аудіовізуальну виставку дослідження образу радянського митця OPEN/CLOSED, шість музичних концертів та багато іншого.

Більш детально з програмою ви можете ознайомитися на сайті фестивалю «Конструкція» ( http://constructionfest.com/program ).Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.