Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
13.05.2018 - 00.00.0000
ІІ Відкритий театральний фестиваль української драматургії «Дніпро.Театр.UA»

Место проведения мероприятия
на чотирьох майданчиках: у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка, палаці культури «Шинник», Дніпровському міському телетеатрі, Дніпровському академічному обласному українському молодіжному театрі.


З 13 до 18 травня в Дніпрі пройде ІІ Відкритий театральний фестиваль української драматургії «Дніпро.Театр.UA». Про це на прес-конференції повідомив заступник міського голови Олександр Шикуленко. Захід проводиться у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». До Дніпра приїдуть театральні колективи з Коломиї, Херсона, Львова, Чернігова, Вінниці та Києва. Вони покажуть найкращі свої вистави за класичними та сучасними п'єсами. «Торік був, так би мовити, пробний фестиваль. Він був досить успішним. Ним були задоволені не тільки театральні колективи, а й мешканці міста, які відвідали вистави. Тому ми вирішили зробити фестиваль традиційним», – зазначив Олександр Шикуленко.

У рамках фестивалю покажуть 16 спектаклів. Ставитимуть їх на чотирьох майданчиках: у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка, палаці культури «Шинник», Дніпровському міському телетеатрі, Дніпровському академічному обласному українському молодіжному театрі.

Крім цього, до Дніпра мають приїхати і драматурги, зокрема, популярні в Україні та за кордоном Неда Неждана, Ярослав Верещак і Наталя Ворожбит.

«Вони проведуть творчі зустрічі, читатимуть свої п'єси. Ми хочемо зв'язати в єдине ціле драматургів і театральних діячів, завдяки яким народжуються вистави», – зазначила організатор фестивалю Ольга Волошина. Серед вистав, що привезуть до Дніпра, – і дуже популярна «Вій. Докудрама» у виконанні Чернігівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Шевченка. А от спектаклю «Ассо та Піаф» не буде, кажуть організатори. Замість нього покажуть «Репетицію в театрі злочину». «Цю виставу в українській інтерпретації написала Неда Неждана. Заміна буде рівноцінною. Крім цього, ми розширили географію – минулого року не було колективів із західної України», – зазначив директор фестивалю Віктор Гаврилюк.

Відкриється фестиваль 13 травня, о 17:00, у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка. Його актори покажуть виставу «Кайдашева сім'я».

«Запрошуємо всіх відвідати фестиваль. Адже він проводиться насамперед для глядачів. Приходьте, скористайтеся можливістю подивитися спектаклі зі всієї України», – сказав голова Дніпропетровського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Олександр Шароваров.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.