Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры


ВІЙ. Балет Раду Поклітару

БУМБОКС в Днепре

Афиша

Арсен Мирзоян в ДнепреАнонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
09.11.2018 - 09.12.2018
Виставка художника Олександра Нем'ятого «Череда»

Место проведения мероприятия
Дніпро, у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5 А, 3 поверх)


Тлумачення назви виставки: Іменник ЧЕРЕДА стосується й свійських тварин, що у словнику М. Уманця і А. Спілки відображено перекладом і тлумаченням словосполучення «общественное стадо»: (воли, корови, телята, часом і коні і вівці) — череда». Про це свідчать і численні приклади з художніх творів: «Греблею йшла череда і, здіймаючи куряву, ревла та мекала» (М. Коцюбинський); «Василино! Вставай-бо та жени вівці до череди!» (І. НечуйЛевицький); «Прийшли з череди вівці» (А. Головко) тощо.

Довідка:
Олександр Нем’ятий – художник, уже давно відомий своїми творами пейзажного жанру в техніці графіки та олійного живопису. Народився Олександр Григорович 27 липня 1954 року в м. Беслан (Північна Осетія). У 1976 році закінчив Дніпропетровське художнє училище, а у 1982-му – Харківський художній інститут, відділ «Станкова графіка». З 1989 року викладає малюнок та живопис у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі. Мав персональні виставки в Національній Львівській галереї (1992), Дніпропетровському художньому музеї (1998), Музеї «Літературне Придніпров’я» (2001), Музеї українського живопису ( 2013, 2015 рр.)

Пейзажі Олександра Григоровича передають не святковий і урочистий настрій природи, а розповідають про повсякденність, в якій автор бачить сувору красу. Мазки пензля створюють особливе відчуття гармонії, яка існує в природі і в баченні її художником.

Сприймати природу і життя по-своєму Олександр Нем’ятий вчить й своїх студентів в театрально-художньому коледжі.Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.