Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
18.05.2019 - 18.05.2019
Програма Першого фестивалю унікальних майстрів

Место проведения мероприятия
Дніпро, у Музеї українського живопису


ДЕНЬ: Музейний сад:
18 травня 12.00-17.00

Гончари:
1. Драбкин Павло –багато років займається гончарством, майстер з складання гончарних печей, більше 15 років бере участь в різних заходах.

2. Сухин Ігор - керує гончарною майстернею, навчає дорослих та дітей гончарній справі. Прагне продемонструвати. що гончарство вже давно не ремесло, а мистецтво. Проводить на базі майстерні свята та майстер-класи. .

3. Ковали:Кузня «Талісман» - 2 майстра – організатори національного союзу художників по гарячому металу. Майстерня популярна у місті. Проводять майстер-класи та фестивалі. Музей – 2 поверх

Експонується виставка творів КацусікаХокусай (яп. 葛飾北斎) (1760 - 1849) – визнаний майстер укійо-е, провідний митець домодерного японського мистецтва. Манґа («Веселі малюнки Хокусая») – один із ключових проектів автора. Образи китайських та японських міфів, герої даоського, синтоїстського та буддійського пантеонів, дійові особи конфуціанських книг, поети, письменники, воїни та полководці давнини – далеко не повний тематичний спектр сторінок альбомів манґи.

15 книжок Хокусая, побачивши світ у ХІХ столітті, виявилися не лише вишуканим зразком технічної майстерності художника, але й стали яскравим втіленням його мистецької філософії. Відтак, манґаХокусаяправомірно вважається «Енциклопедією японського народу». Музей японської гравюри (м. Дніпро) презентує глядачам розгорнуту експозицію, сформовану з трьох книжок манґи Хокусая, - це 80 творів автора, виконані у техніці друкованої графіки.

Довгоочікуваній зустрічі естампів із глядачем передував довгий та складний шлях реставраційної та науково-дослідницької роботи.

Відтепер кращі зразки книжкової графіки Хокусая дають змогу поринути до полівимірного світу японської та китайської культур.

У залах музею ( 2 поверх) розміщені учасники Першого фестивалю народних майстрів Дніпра

4. Різьблення по дереву: Черезов Олексій Дрейцер Леонід –Ляхов Валерій

5. Майстри-автори творів з металу: Шпак Олександр Іванович (чеканка) – самостійно оволодів мистецтвом чеканки, постійно змінює техніки та теми творів, навчає свого онука, передає ремесло. Костоглодов Віталій - вироби з різних деталей предметів, які вже вийшли з ладу та ужитку, - дає цим речам «другедихання» в іншому образі.

Зігура Олександрович - вироби з бронзи. багато років пропрацював на ДМЗ. Там і розпочав творити з бронзи твори мистецтва.

6. Керамісти: Азарова Зоя Олексіївна - працює в кераміці багато років, змінює техніку, навчає бажаючих. Черкас Володимир, Наталія, Софія - працюють із глиною.

7. Лялькарі: Шаїнський Михайло - разом із дружиною створює авторські ляльки для міжнародних та всеукраїнських виставок. Білова Ольга – створює різні образи з паперу. Ключник Григорій Кузіна Ольга Мотанка

8. Фьюзінг: Грінченко Леонід Миколайович - витвори у техниціфьюзінг - це скляний лист в основі, на якому художник пише з допомогою високотемпературної печі та шматочків спеціального скла, власний твір.

9. Картини з моху - Цимбал Роман - автор унікальних витворів

10. Володимир Яценко, - займається плетінням з сухої соснової хвої. Майстрів, що працюють у цій методиці в Україні одиниці, а тих хто активно практикує, та ще й навчає – одиниці.

11. Живопис 5 річна Ніка Стрілецька, - унікальна художниці, яка вже у два роки мала персональні виставки картин. НІЧ/Музей українського живопису (2-3 поверхи)

- Давня Японія – міфи, бойове мистецтво, мистецтво каліграфії та інші сюрпризи. Початок міні-вистави - 18-00 ; 19-00; 20-00; 21-00; 22-00 .

- Античний світ – Діоген в бочці, герої міфів, вікторини, дефіле та сюрпризи. Початок міні-вистави - 18-50; 19-50; 20-50; 21-50; 22-50.

- Франція ХІХ ст. - традиції балів. Початок міні-вистави – 19-20; 20-20; 21-20; 22-20; 23-20.

- 400 років українського театру у виконані ҐЕРЦЬ майстерняПочаток дійства – 19-40; 20-40; 21-40; 22-40; 23-40.

- Майстер – класи з гарячої художньої емалі та літографії. ( 3 поверх)Вернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.