Дата проведения мероприятия 18.05.2019 - 18.05.2019
Програма Першого фестивалю унікальних майстрів
Место проведения мероприятия Дніпро, у Музеї українського живопису
ДЕНЬ: Музейний сад:
18 травня 12.00-17.00
Гончари:
1. Драбкин Павло –багато років займається гончарством, майстер з складання гончарних печей, більше 15 років бере участь в різних заходах.
2. Сухин Ігор - керує гончарною майстернею, навчає дорослих та дітей гончарній справі. Прагне продемонструвати. що гончарство вже давно не ремесло, а мистецтво. Проводить на базі майстерні свята та майстер-класи. .
3. Ковали:Кузня «Талісман» - 2 майстра – організатори національного союзу художників по гарячому металу. Майстерня популярна у місті. Проводять майстер-класи та фестивалі.
Музей – 2 поверх
Експонується виставка творів КацусікаХокусай (яп. 葛飾北斎) (1760 - 1849) – визнаний майстер укійо-е, провідний митець домодерного японського мистецтва.
Манґа («Веселі малюнки Хокусая») – один із ключових проектів автора. Образи китайських та японських міфів, герої даоського, синтоїстського та буддійського пантеонів, дійові особи конфуціанських книг, поети, письменники, воїни та полководці давнини – далеко не повний тематичний спектр сторінок альбомів манґи.
15 книжок Хокусая, побачивши світ у ХІХ столітті, виявилися не лише вишуканим зразком технічної майстерності художника, але й стали яскравим втіленням його мистецької філософії. Відтак, манґаХокусаяправомірно вважається «Енциклопедією японського народу».
Музей японської гравюри (м. Дніпро) презентує глядачам розгорнуту експозицію, сформовану з трьох книжок манґи Хокусая, - це 80 творів автора, виконані у техніці друкованої графіки.
Довгоочікуваній зустрічі естампів із глядачем передував довгий та складний шлях реставраційної та науково-дослідницької роботи.
Відтепер кращі зразки книжкової графіки Хокусая дають змогу поринути до полівимірного світу японської та китайської культур.
У залах музею ( 2 поверх) розміщені учасники Першого фестивалю народних майстрів Дніпра
4. Різьблення по дереву:
Черезов Олексій Дрейцер Леонід –Ляхов Валерій
5. Майстри-автори творів з металу:
Шпак Олександр Іванович (чеканка) – самостійно оволодів мистецтвом чеканки, постійно змінює техніки та теми творів, навчає свого онука, передає ремесло.
Костоглодов Віталій - вироби з різних деталей предметів, які вже вийшли з ладу та ужитку, - дає цим речам «другедихання» в іншому образі.
Зігура Олександрович - вироби з бронзи. багато років пропрацював на ДМЗ. Там і розпочав творити з бронзи твори мистецтва.
6. Керамісти:
Азарова Зоя Олексіївна - працює в кераміці багато років, змінює техніку, навчає бажаючих.
Черкас Володимир, Наталія, Софія - працюють із глиною.
7. Лялькарі:
Шаїнський Михайло - разом із дружиною створює авторські ляльки для міжнародних та всеукраїнських виставок.
Білова Ольга – створює різні образи з паперу.
Ключник Григорій
Кузіна Ольга Мотанка
8. Фьюзінг:
Грінченко Леонід Миколайович - витвори у техниціфьюзінг - це скляний лист в основі, на якому художник пише з допомогою високотемпературної печі та шматочків спеціального скла, власний твір.
9. Картини з моху - Цимбал Роман - автор унікальних витворів
10. Володимир Яценко, - займається плетінням з сухої соснової хвої. Майстрів, що працюють у цій методиці в Україні одиниці, а тих хто активно практикує, та ще й навчає – одиниці.
11. Живопис
5 річна Ніка Стрілецька, - унікальна художниці, яка вже у два роки мала персональні виставки картин.
НІЧ/Музей українського живопису (2-3 поверхи)
- Давня Японія – міфи, бойове мистецтво, мистецтво каліграфії та інші сюрпризи. Початок міні-вистави - 18-00 ; 19-00; 20-00; 21-00; 22-00 .
- Античний світ – Діоген в бочці, герої міфів, вікторини, дефіле та сюрпризи. Початок міні-вистави - 18-50; 19-50; 20-50; 21-50; 22-50.
- Франція ХІХ ст. - традиції балів. Початок міні-вистави – 19-20; 20-20; 21-20; 22-20; 23-20.
- 400 років українського театру у виконані ҐЕРЦЬ майстерняПочаток дійства – 19-40; 20-40; 21-40; 22-40; 23-40.
- Майстер – класи з гарячої художньої емалі та літографії. ( 3 поверх)
З питань розміщення, співробітництва та реклами звертайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com Адміністрація сайту не несе відповідальності
за розміщену інформацію в розділах оголошень та форумі.