Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Анонсы и события в Украине

Дата проведения мероприятия
12.07.2011 - 16.07.2011
Фестиваль АртПоле

Место проведения мероприятия
с.Униж, Городенкивский район, Ивано-Франковская область


Фестиваль АртПоле


Фестиваль АртПоле - це поле для народження й втілення творчих ідей, які з часом захоплюють сцени та галереї в різних містах і країнах. Завдяки спільній енергії АртПоле - це більше ніж подія. Тут поєднуються не лише музика, лендарт, перформанс, але й різні стилі й жанри цих складових, різні культурні традиції, і кожен з учасників знаходить актуальну форму сказати про вічне. Це явище створюють люди, які відчувають один одного і світ навколо. Без перебільшень - кожен з тих, хто приїжджає сюди, готовий до експерименту. Протягом року ми активно спостерігаємо за новими роботами, спілкуємося, впливаємо на думку один одного. І раз на рік у нас є чудова нагода зустрітися й оцінити разом створений твір.

Цього року АртПоле проходитиме в Дністровському каньйоні, що вражає своєю величчю і мальовничістю. Найближчі великі міста - Івано-Франківськ і Тернопіль. На фестивалі творитимуть Besh'o'droM (Угорщина) Village Kollektiv (Польща), Wild Marmalade (Австралія), Port Mone (Бєларусь), Feloche (Франція), Trio VD (Великобританія), Dva (Чехія), надзвичайно сильна українська складова: ДахаБраха, Гайдамаки, Перкалаба, Пропала Грамота і ще багато чудових музикантів, зокрема тих, що представляють автентичну сцену: Капела Бай (Карпати), Джазаїр (Крим), Перемітка (Покуття). Як завжди, насичена програма майстерень: фото, vj, витинанка, гончарство, ковальство, співи, танці та інші фізичні вправи, а також кінопокази, дитячий майданчик, чайні церемонії, традиційні коктейлі та знайомство з кухнею різних народів.

Лендарт-програму цього року АртПоле проводить спільно з найдавнішим українським лендарт-симпозіумом «Простір Покордоння», а упорядкуванням території опікується Кузня Уніж - дружня агенція «Наш формат». Таке поєднання зусиль та енергій зробить програму ще цікавішою, умови - комфортнішими, а нові твори - досконалішими.

Вартість квитка з 12 (або з 13 чи 14) до 16 липня - 250 грн.

Вартість квитка на 15-16 липня - 170 грн.

Кількість квитків обмежена - задля створення гармонійного фестивального середовища/комфортних умов перебування на фестивалі.

Детальніша інформація - на www.artpolefest.orgВернуться в раздел Анонсы и события в Украине >>>

Просмотреть архив событий >>>
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.