Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре

Ніно Катамадзе в Дніпрі

[Дата размещения новости на сайте 2016-08-29 12:22:54]
"Дніпро" здолав "Зорю", а "Сталь" поступилася "Шахтарю"

[ полный текст новости ]
Під час 6-го туру чемпіонату України з футболу в Дніпрі відбулося одразу два поєдинки. П'ятничний матч непримиренних суперників «Дніпра» і «Зорі» завершився з рахунком 2:0 на користь господарів. А в недільній грі «Сталі» та «Шахтаря» сильніше були гості - 0:1. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

«Дніпро» - «Зоря», 2:0 (Ротань, 3, Баланюк, 90 + 2) «Дніпро»: Шеліхов, Адамюк, Сваток, Чеберячко, Польовий, Лучкевич (Вакулко, 45), Ротань, Кравченко, Політило, Близниченко (Луньов, 61), Довбик (Баланюк, 68). «Зоря»: Шевченко, Каменюка, Чечер, Форстер (Любенович, 57), Соболь, Чайковський (Сиваков, 30), Гордієнко, Караваєв, Ліпартія, Петряк, Пауліньо (Бонавентуре, 46) Попередження: Ротань, Кравченко

Поєдинок розпочався з дивовижного голу Руслана Ротаня. Він повернувся в команду, підписавши дворічний контракт з можливістю продовження ще на один рік. Капітан після подачі Андрія Близниченка в падінні через себе прекрасним ударом забив м'яч у ворота гостей. 1:0.

Перший тайм завершився з мінімальним рахунком і травмою коліна Валерія Лучкевича, якого замінив Юрій Вакулко. Обстеження коліна Лучкевича показало пошкодження меніска. Футболіст вже вирушив до Німеччини на дообстеження і можливу операцію, яку в разі потреби зроблять в найближчі дні. Залежно від цього будуть названі терміни його відновлення.

Другий тайм проходив у впертій боротьбі, але без особливо гострих моментів. «Дніпро» впевнено захищався і грав на контратаках, «Зоря» намагалася відігратися і подавала величезну кількість кутових. А на 92-й хвилині гол забив, вийшовши на заміну, Денис Баланюк, точний пас віддав Юрій Вакулко. 2:0 - досить несподіваний підсумковий рахунок матчу.

«Сталь» - «Шахтар», 0:1 (Феррейра, 78) «Сталь»: Паньків, Пашаєв, Іщенко (Кравченко, 83), Стаменкович, Довгий, Карасюк, Каленчук, Г.Малакян (Мисик, 79), Деул, Е.Малакян, Комваліус (Дебелко, 71). «Шахтар»: Пятов, Срна, Ордець, Ракицький, Бутко (Ісмаїлі, 54), Малишев, Фред, Марлос, Коваленко, Дентіньо (Ньому, 74), Едуардо (Феррейра, 62) Попередження: Каленчук, Стаменкович, Дентіньо, Малишев, Фред, Нем.

Перед початком матчу «Сталь» з Кам'янського отримала нового головного тренера вже без приставки в.о., ним став голландський фахівець Якоб Галл.

Поєдинок розпочався з обміну гострими моментами: на удар головою Дентіньо, Деул відповів сильним пострілом з лінії штрафного майданчика. Як годиться лідерові чемпіонату, перевагою незабаром заволоділи гірники. «Сталь» захищалася всією командою, і в першому таймі їй це вдавалося на відмінно.

Другий тайм тривав у схожому ключі. «Шахтар» шукав підходи до воріт Паньківа, а сталевари грали на контратаках. Так було до 78-ї хвилини, коли вийшов на заміну Факундо Феррейра, який зумів головою замкнути подачу капітана гірників Даріо Срни. 0:1.

Матч так і завершився. «Сталь» не змогла нав'язати боротьбу гостям, щоб спробувати вирвати хоча б нічию.

Після 6-го туру «Дніпро» з 8-ма очками займає 7-й рядок турнірної таблиці. Попереду ціла група команд з 9-ма пунктами: «Чорноморець», «Олександрія», «Ворскла». «Сталь» з 5-ма очками задовольняється лише 9-м рядком турнірної таблиці. Попереду «Шахтар» (18 очок), «Динамо» (15) і «Зоря» (13).

У 7-му турі «Дніпро» зіграє на виїзді з «Олімпіком», а «Сталь» - з луганською «Зорею».

Фотографії з поєдинку «Дніпро» - «Зоря» і «Сталь» - «Шахтар» від Станіслава Ведмідя.