Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
"Осторожно, женщины"

Михаил Жванецкий. Творческий вечер

Собачье сердце. Спектакль Валерия ЗолотухинаНовости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-03-30 19:26:49]
Дніпровських роботодавців перевірять на дотримання прав працівників

[ полный текст новости ]
У квітні в Дніпрі розпочнеться перевірка підприємств. Представники Інспекції з питань праці та зайнятості населення з'ясовуватимуть, чи не порушують роботодавці права працівників. Про це на прес-конференції повідомила начальник інспекції Тетяна Янушкевич. За її словами, орган був створений у лютому 2017 року. Нині у міськраді працюють 15 фахівців, які мають права інспекторів із праці.

«За недопуск інспекторів до проведення перевірки щодо працівників, які не оформлені офіційно, роботодавець змушений буде сплатити штраф у розмірі 372 тис. грн. Ми отримали інформацію від Пенсійного фонду. Інспекція обробила дані щодо 1800 роботодавців міста. Направили листи, адже інформація могла свідчити про порушення. Загалом листи отримали близько 7% дніпровських роботодавців. Ми одержали зворотній зв'язок. Суб'єкти господарювання, які надали нам повну інформацію, можуть не хвилюватися. А ті, хто цього не зробив або надіслав неправдиві дані, – чекайте перевірки», – зазначила Тетяна Янушкевич. Інспекція має право перевіряти юридичних та фізичних осіб-підприємців. Серед найчастіших порушень – неофіційне працевлаштування, нижча від мінімальної заробітна платня або виплата її частини в конверті, оформлення працівника на неповний робочий день при реальному повному. За це підприємцям загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність. Розмір штрафу за одного такого працівника – 111 тис. грн. Виявивши порушення, інспекція одразу направляє акт та постанову про штраф до виконавчої служби, без судового розгляду. При цьому інспекція може не повідомляти про перевірку, якщо йдеться про осіб, не оформлених офіційно. У міськраді зазначають, що дотримання всіх трудових норм дуже важливе для міста. Адже майже 52% дохідної частини бюджету Дніпра становить саме податок на доходи фізичних осіб. Тож якщо підприємці не сплачують працівникам білу зарплатню, місто не отримує кошти, які могли б піти на ремонти, будівництво доріг та розвиток різних сфер міського господарства.

«У 2017 році у бюджет Дніпра від цього виду податку надійшло 3 млрд 715,5 млн грн. У бюджеті 2018 року ми заклали надходження в розмірі 4 млрд 447 млн грн – на 19, 7% більше. Ми враховували, що мінімальна заробітна плата має збільшитися до 3 тис. 723 грн», – зазначив начальник управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Олександр Козік. Інспекція проводитиме спільні перевірки та рейди з Головним управлінням Державної фіскальної служби в області.

«Нині у Дніпрі близько 3600 роботодавців, які виплачують заробітну платню меншу за мінімальну. Ми отримуємо колосальну кількість скарг від людей, які знають, що запрацювала міська інспекція та діє Головне управління Державної служби України з питань праці. Люди не бояться скаржитися на те, що їх не оформлюють офіційно та платять їм у конвертах», – сказала виконувачка обов'язків заступника начальника ГУ Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області Ірина Сікіріна. Представники Пенсійного фонду також наголошують на важливості «білої» зарплатні. Адже з 2004 року акцент при розрахунку пенсій робиться не на трудовий, а на страховий стаж – період, протягом якого із заробітної плати відраховувалися внески. При цьому враховується і термін роботи, і розмір зарплати.

Аби полегшити податкове навантаження, підприємцям слід співпрацювати зі службою занятості. За словами заступника директора Дніпровського центру зайнятості Людмили Шмідт, підприємець може отримувати щомісячну компенсацію витрат на єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ), який сплачується протягом року за працівника, котрого взяли на роботу за направленням служби зайнятості.

«Роботодавцю необхідно протягом двох місяців з дня прийняття особи на роботу звернутися до центру зайнятості із заявою та довідкою встановленого зразка. Це стосується соціально незахищених осіб: людей передпенсійного віку, жінок з дітьми до 6 років, одиноких матерів, учасників АТО. А стаття 27 закону України про зайнятість передбачає підтримку малого бізнесу: суб'єкти підприємництва з кількість працівників до 50 осіб мають право на компенсацію за кожного прийнятого безробітного на новостворене робоче місце», – зазначає Людмила Шмідт.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныПоследние новости Днепропетровска

[Дата размещения новости на сайте 2019-03-18 17:29:56 ]
В облдержадміністрації презентують фільм-візитівку Дніпропетровщини
В облдержадміністрації презентують фільм-візитівку Дніпропетровщини
полный текст новости В облдержадміністрації презентують фільм-візитівку Дніпропетровщини

[Дата размещения новости на сайте 2019-03-18 17:24:38 ]
У Дніпропетровській ОДА відбудеться майстер-клас для дітей АТОвців
У Дніпропетровській ОДА відбудеться майстер-клас для дітей АТОвців
полный текст новости У Дніпропетровській ОДА відбудеться майстер-клас для дітей АТОвців

[Дата размещения новости на сайте 2019-03-15 19:26:48 ]
Перший некомерційний тур українського фільму Брама розпочався з Дніпропетровщини
Перший некомерційний тур українського фільму Брама розпочався з Дніпропетровщини
полный текст новости Перший некомерційний тур українського фільму Брама розпочався з Дніпропетровщини

[Дата размещения новости на сайте 2019-03-13 21:02:22 ]
Як харчуватися у піст, аби не позбавити себе вітамінів
Як харчуватися у піст, аби не позбавити себе вітамінів
полный текст новости Як харчуватися у піст, аби не позбавити себе вітамінів

[Дата размещения новости на сайте 2019-03-13 20:59:03 ]
Депутати Європарламенту: Росію більше не можна розглядати як стратегічного партнера
Депутати Європарламенту: Росію більше не можна розглядати як стратегічного партнера
полный текст новости Депутати Європарламенту: Росію більше не можна розглядати як стратегічного партнера

Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская областьСнятие зависимости от курения, алкоголизма, перееданияБоевая продажа, Днепропетровск

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.