Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша

BLOGGER DAY 2020Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2020-02-16 09:15:35]
Пуск української ракети-носія Антарес

[ полный текст новости ]
Як повідомили в прес-центрі ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» 15 лютого о 22 годині 21 хвилини за київським часом (о 15 годині 21 хвилини за північноамериканським східним часом) із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено успішний пуск американсько- української ракети-носія середнього класу «Антарес». Вона вивела на орбіту, що близька до орбіти Міжнародної космічної станції, 13-й автоматичний вантажний корабель Cygnus, який має доправити на МКС корисний вантаж масою 3750 кг на замовлення NASA.

Ракета-носій складається з двох ступенів і космічного вантажного корабля Cygnus (третій ступінь). Основну конструкцію першого ступеня PH «Антарес» розробило КБ «Південне», а виготовив Південний машинобудівний завод у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн.

Підготовку PH «Антарес» до пуску, її випробування та пуск виконано за участю фахівців КБ «Південне», ВО ПМЗ і НВО «Хартрон-АРКОС». Згідно з контрактом, технічна підтримка пуску, приймання та обробка телеметричної інформації в режимі реального часу здійснювалися з території КБ «Південне». Українські фахівці забезпечили виконання всіх операцій у своєму секторі відповідальності в повному обсязі.

13-й космічний буксир Cygnus отримав ім'я Роберта Генрі Лоуренса- молодшого – першого афроамериканського астронавта, який у 1967 році був обраний для участі в програмі пілотованої орбітальної лабораторії ВПС США. Cygnus-13 – другий корабель, що запущений американською корпорацією Northrop Grumman за контрактом із NASA в рамках другого етапу постачання МКС, який передбачає ще, як мінімум, чотири місії.

За даними НАСА, нинішня місія має три основні завдання. На Міжнародну космічну станцію буде доправлена ​​мобільна лабораторія SpaceLab з вирощування тканин та клітин – швидкодіюча високопродуктивна платформа для проведення складних біологічних експериментів в умовах космосу. Такі експерименти відіграють важливу роль для визначення впливу мікрогравітації на фізіології людини. Лабораторія працює автономно, екіпажу необхідно лише забрати вантаж із транспортного засобу, а по завершенні досліджень – відправити на Землю для вивчення їх результатів. Також на МКС буде доправлено космічну теплицю Plant Habitat-02, в якій у якості експериментальної рослини вирощуватимуть редьку. Вирощування продовольчих культур у космосі – необхідна умова для майбутніх польотів на Місяць та Марс. Окрім цього, у ході місії заплановано дослідження The Spacecraft Fire Experiment-IV (Saffire-IV): після того як Cygnus покине МКС, буде проведено низку експериментів з вивчення впливу високих температур на різні матеріали в умовах космосу. Такі експерименти допомагають у розробці вогнестійких матеріалів і плануванні протипожежних заходів.

Cygnus проведе в космосі приблизно п'ять тижнів. Після відстикування від МКС на космічному апараті буде включено рушійну установку, корабель відійде від станції на безпечну відстань, а після формування орбіти сходу увійде у щільні шари атмосфери і зруйнується над Тихим океаном.

Посилання на відео: https://youtu.be/op84bubZvwc

Прес-центр ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля»

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныПоследние новости Днепропетровска

[Дата размещения новости на сайте 2020-07-14 20:44:02 ]
Коронавірусна хвороба в Дніпровській області
Коронавірусну хворобу подолали ще 12 мешканців Дніпровської області, нових випадків – 2
полный текст новости Коронавірусну хворобу подолали ще 12 мешканців  Дніпровської області, нових випадків – 2

[Дата размещения новости на сайте 2020-07-14 20:38:54 ]
Ситуація із коронавірусом у Дніпрі
Ситуація із коронавірусом у Дніпрі
полный текст новости Ситуація із коронавірусом у Дніпрі

[Дата размещения новости на сайте 2020-07-14 20:37:11 ]
Аграрії Дніпропетровщини зібрали перший мільйон тонн зерна
Аграрії Дніпропетровщини зібрали перший мільйон тонн зерна
полный текст новости Аграрії Дніпропетровщини зібрали перший мільйон тонн зерна

[Дата размещения новости на сайте 2020-07-14 20:23:54 ]
Телевизор, солнечные лучи и ксерокс: какие предметы по мнению жителей Днепропетровщины являются радиационно опасными
Телевизор, солнечные лучи и ксерокс: какие предметы по мнению жителей Днепропетровщины являются радиационно опасными
полный текст новости Телевизор, солнечные лучи и ксерокс: какие предметы по мнению жителей Днепропетровщины являются радиационно опасными

[Дата размещения новости на сайте 2020-07-09 14:59:24 ]
40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+
40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи
полный текст новости 40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.