Дніпро, фото Дніпра, новини Дніпра, фотостудія в Дніпрі, афіша Дніпра, виставки, робота в Дніпрі, освіта, транспорт в Дніпрі
ГоловнаНовиниАнонсиПублікаціїТеатральна афішаОсвітаПослугиЗдоров'яВідпочинок
ВиставкиОб'явиФотогалереяТранспортНовобудови

Афиша
Вистава Хто на світі найхитріший. Прем'єра!

Р.Куні. Вистава Шалена лікарня або Скелетик у шафці. Прем'єра!



Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2020-03-18 15:23:39]
У лікарнях Дніпропетровської області запровадили обмеження на час карантину

[ полный текст новости ]
На Дніпропетровщині усі ресурси лікарень кинуті на підготовку до боротьби з коронавірусом. Медзаклади перейшли на карантинний режим роботи. Що це означає, розповів директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

«Наразі медики працюють у посиленому, дуже напруженому режимі. Особливо – фельдшери, диспетчери, водії екстреної медичної допомоги. На сьогодні жоден лікар в області не відмовився працювати в умовах пандемії. Усі медики готові надавати вчасну допомогу. Вони заслуговують на велику шану і подяку, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Сподіваємося, люди з розумінням ставитимуться до нинішньої ситуації. Наприклад, щодо планової консультації можуть зв’язатися з лікарем телефоном». На період карантину в лікарнях області скасували всі планові операції. Хірурги братимуться лише за ургентні випадки. Все – аби звільнити операційні та реанімації. «Загалом у медзакладах області – 512 працюючих апаратів штучного дихання. Найближчим часом привезуть і нове обладнання. Спрощена процедура закупівель такого устаткування, прийнята Верховною Радою, дозволяє це зробити швидко й оперативно, – сказали в департаменті. – Чекаємо на додаткові апарати штучного дихання, тест-системи для підтвердження вірусної інфекції та реагенти до них».

Лікарі області закликають: у разі підвищення температури тіла, наявності сухого кашлю, ускладненого дихання, лихоманки – зателефонувати сімейному лікарю, на «гарячі лінії» (067) 611 08 86, (068) 979 96 24 або 103.

В області визначені дві госпітальні бази: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Вони прийматимуть хворих з підозрою на коронавірус, якщо таких виявлять серед мешканців регіону.

В Україні оголосили загальнонаціональний карантин на період з 12 березня до 3 квітня. Усі пов’язані з цим обмеження запроваджені і на Дніпропетровщині.

Нині у світі – 182 406 випадків захворювання на коронавірус. 79 433 людини вже одужали. В Україні – 7 підтверджених випадків COVID-19. На Дніпропетровщині – жодного. Проте область в разі необхідності готова надавати допомогу хворим на коронавірус.



Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и Украины



Последние новости Днепропетровска

[Дата размещения новости на сайте 2025-10-14 07:54:46 ]
В Києві пройшов 10-й ювілейний Донбас Медіафорум
В Києві пройшов 10-й ювілейний Донбас Медіафорум, який зібрав більше ніж 1000 учасників зі всієї України
полный текст новости В  Києві пройшов 10-й ювілейний Донбас Медіафорум, який зібрав більше ніж 1000 учасників зі всієї України

[Дата размещения новости на сайте 2025-10-05 08:52:43 ]
У Дніпрі ворог пошкодив три корпуси ДНУ: потрібна допомога
У Дніпрі ворог пошкодив три корпуси ДНУ: потрібна допомога
полный текст новости У Дніпрі ворог пошкодив три корпуси ДНУ: потрібна допомога

[Дата размещения новости на сайте 2025-10-03 17:08:55 ]
Афіша вихідного дня 5 ЖОВТНЯ, НЕДІЛЯ
Афіша вихідного дня 5 ЖОВТНЯ, НЕДІЛЯ
полный текст новости Афіша вихідного дня   5 ЖОВТНЯ, НЕДІЛЯ

[Дата размещения новости на сайте 2025-10-03 17:06:23 ]
Афіша вихідного дня 4 ЖОВТНЯ, СУБОТА
Афіша вихідного дня від Туристичний Інформаційний Центр 🔵 4 ЖОВТНЯ, СУБОТА
полный текст новости Афіша вихідного дня від Туристичний Інформаційний Центр  
🔵 4 ЖОВТНЯ, СУБОТА

[Дата размещения новости на сайте 2025-09-25 17:47:32 ]
В Дніпрі вітали представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні
В Дніпрі вітали представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні
полный текст новости В Дніпрі вітали представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні

Пропонуємо
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы












ГоловнаНовини ДніпраТеатральна афіша






З питань розміщення,
співробітництва та реклами звертайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Адміністрація сайту не несе відповідальності
за розміщену інформацію в розділах оголошень та форумі.