Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
фестиваль інноваційного кіно у Дніпрі

Ніно Катамадзе в ДніпріНовости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2022-08-02 09:56:51]
Переваги електротранспорту у Дніпрі: способи заощадити

[ полный текст новости ]
У Дніпрі вартість проїзду в електротранспорті становить 8 грн. Вона є однією з найнижчих у країні. Водночас пасажири електротранспорту можуть економити, придбавши проїзні квитки на трамвай, тролейбус чи метро. Існують два типи проїзних: учнівсько-студентські (для учнів технікумів, коледжів, студентів) та громадянські. Останні можна купити як одноденний, так і тижневий, місячний чи одразу на три місяці. «Найбільшим попитом користуються проїзні квитки на одну добу. За пів року їх було продано 145 тисяч. Вартість такого квитка— 20 гривень. Пасажири можуть придбати проїзний квиток як за готівку, так і за безготівковим розрахунком. Це можна зробити безпосередньо під час поїздки за допомогою смартфону через QR-код, діючи за посиланням, розміщеному на стікері. Слід обрати вид квитка: одноденний, тижневий або місячний. Квиток дійсний для проїзду як у трамваї, так і в тролейбусі. А термін його дії починається відразу після активації», — розповів заступник директора комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков. У Дніпрі учні закладів загальної середньої освіти можуть зі знижкою у 25 % їздити на автобусних маршрутах й безкоштовно – в електротранспорті. Достатньо пред’явити спеціальний учнівський квиток.

За словами директора комунального підприємства «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Артема Трапезнікова, торік і цьогоріч мали бути перевипуски учнівського квитка, термін дії яких закінчився 31 травня 2021 року та 31 травня цього року. Але, враховуючи ситуацію в країні, цього поки що не можна зробити. Тому було запроваджено тимчасову голограму-наліпку, яка кріпиться на учнівський квиток.

«Така голограма є підтвердженням того, що учнівський квиток є дійсним. Відповідно до рішення виконкому міської ради від 28.06.2022 року, усі учнівські квитки, термін дії яких закінчено і не подовжено згаданою голограмою-наліпкою, вважаються не дійсними, а відтак — проїзд у громадському транспорті вважається безквитковим», — підкреслив Артем Трапезніков.

З питаннями щодо продовження терміну учнівського квитка можна звертатися на гарячу лінію КП «єДніпро» за номерами: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49. За сплатою проїзду в електротранспорті стежать спеціальні контролери відділу контролю за оплатою проїзду згаданого підприємства, які екіпіровані службовим одягом, відеокамерою та мають службові посвідчення. Штраф за безквитковий проїзд становить 160 гривень. Усі кошти перераховуються до міського бюджету. «Перші п’ять місяців війни контролери не штрафували, а проводили роз’яснювальну роботу. А з 19 липня відновлено звичні перевірки з накладенням штрафів на порушників. За цей період накладено близько 90 штрафів. Загалом контролери працюють в рамках ст. 135 Кодексу України про адміністративні порушення (безквитковий проїзд у громадському транспорті). Несплата проїзду упродовж однієї або більше зупинок, зокрема й без компостування чи реєстрації електронного квитка, тягне за собою адміністративну відповідальність з накладенням штрафу у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду», — сказав начальник відділу контролю за оплатою проїзду КП «Дніпровський електротранспорт» Сергій Подсєвакін.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныПоследние новости Днепропетровска

[Дата размещения новости на сайте 2023-10-01 08:52:17 ]
На Дніпропетровщині ввели в обіг нову поштову марку
На Дніпропетровщині ввели в обіг нову поштову марку
полный текст новости На Дніпропетровщині ввели в обіг нову поштову марку

[Дата размещения новости на сайте 2023-10-01 08:49:36 ]
Дніпропетровщина першою з областей прийняла ветеранський форум
Дніпропетровщина першою з областей прийняла ветеранський форум
полный текст новости Дніпропетровщина першою з областей прийняла ветеранський форум

[Дата размещения новости на сайте 2023-09-29 07:24:08 ]
На Дніпропетровщині жнива охопили вже понад 950 тис га
На Дніпропетровщині жнива охопили вже понад 950 тис га
полный текст новости На Дніпропетровщині жнива охопили вже понад 950 тис га

[Дата размещения новости на сайте 2023-09-29 07:15:30 ]
У Дніпрі пройшов форум Сильні разом!
У Дніпрі пройшов форум Сильні разом!
полный текст новости У Дніпрі пройшов форум Сильні разом!

[Дата размещения новости на сайте 2023-09-24 08:05:46 ]
Дніпро, добірка новин: 15 — 21 вересня
Дніпро, добірка новин: 15 — 21 вересня
полный текст новости Дніпро, добірка новин: 15 — 21 вересня

Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.