Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
фестиваль інноваційного кіно у Дніпрі

Ніно Катамадзе в ДніпріНовости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-11-13 18:10:04]
ЄС підтримує медичну реабілітацію ДПСУ за допомогою передових технологій

[ полный текст новости ]
3 листопада 2023 року проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість», що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародним центром розвитку міграційної політики, передав Держприкордонслужбі України (ДПСУ) екзоскелет для фізичної реабілітації та організував навчання медичного персоналу.

Одним із завдань проєкту є надання частини необхідного обладнання для трьох спеціалізованих госпіталів ДПСУ для забезпечення реабілітації військовослужбовців та військовослужбовиць, які постраждали під час виконання обов’язків на передовій та вздовж кордону з агресором. Деяке обладнання для легкої фізіотерапії було передано ДПСУ ще у жовтні. Для швидшого відновлення та ефективнішої реабілітації важкопоранених прикордонників проєкт закуповує більш високотехнологічні інструменти, такі як екзоскелет, вартість якого сягає майже 120 тисяч євро.

«Посилення стійкості управління кордонами є основною метою нашого проєкту, а люди є найважливішим фактором цієї стійкості. Тому посилення реабілітаційних можливостей Державної прикордонної служби стало для нас високим і почесним пріоритетом», – зазначає Арунас Адоменас, керівник проєкту EU4IBM-Resilience.

Екзоскелет – пристрій, який вдягається на пацієнта та допомагає йому в реабілітації опорно-рухового апарату при травматичних ушкодженнях спинного мозку, черепно-мозкових травмах або м’язовій дистрофії. Це такий собі «костюм», що забезпечує додаткову підтримку та опору, що дозволяє людині пересуватися. Таким чином, передова технологія сприяє ранній рухливості, допомагає виправити поставу, повертає пацієнтів на ноги через відновлення правильної схеми кроків і перенесення ваги.

«Такий тип реабілітаційного обладнання дуже допомагає в нашій роботі. Окрім безпосередньої користі для фізичного здоров’я, він позитивно впливає на психологічне самопочуття пацієнтів, що проходять довготривалу реабілітацію», – коментує Іван Гончар, в.о. начальника Відділення фізичної реабілітації госпіталю ДПСУ м. Києва.

Використання екзоскелета дозволяє скласти план поступового відновлення з пасивними, активними або примусовими рухами, що бере до уваги рухові навички кожної людини та поточний етап її реабілітації. Прилад оснащений програмним забезпеченням, яке включає програми ранньої мобільності для відновлення природної ходьби людини. Для опанування функціоналу екзоскелету, налаштування персоналізованих режимів на основі оцінки стану здоров’я пацієнта разом із доставкою обладнання було організовано серію тренінгів для відібраних лікарів-практиків ДПСУ.

Проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні-Стійкість (EU4IBM-Стійкість)», що фінансується ЄС та виконується Міжнародним центром розвитку міграційної політики (ICMPD), спрямований на підвищення стійкості українських відомств, які здійснюють прикордонний контроль, у воєнний час, а також на підтримку подальших реформ, спрямованих на наближення системи управління кордонами України до стандартів та найкращих практик ЄС відповідно до Стратегії інтегрованого управління кордонами України, ухваленої Кабінетом Міністрів 24 липня 2019 року. Проект триває з грудня 2022 року до травня 2024 року.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныПоследние новости Днепропетровска

[Дата размещения новости на сайте 2024-06-12 19:01:59 ]
Кількість загиблих у Кривому Розі зросла до 8
Кількість загиблих у Кривому Розі зросла до 8
полный текст новости Кількість загиблих у Кривому Розі зросла до 8

[Дата размещения новости на сайте 2024-06-12 18:55:30 ]
Перша команда з Дніпропетровщини вирушила до Києва на фінал Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч
Перша команда з Дніпропетровщини вирушила до Києва на фінал Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч
полный текст новости Перша команда з Дніпропетровщини вирушила до Києва на фінал Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

[Дата размещения новости на сайте 2024-06-06 07:30:40 ]
Камʼянська громада стала учасником проєкту ООН з протидії насильству
Камʼянська громада стала учасником проєкту ООН з протидії насильству
полный текст новости Камʼянська громада стала учасником проєкту ООН з протидії насильству

[Дата размещения новости на сайте 2024-06-01 03:06:20 ]
Дніпро зібрав представників керамічної галузі України
Дніпро: тут зібралися представники керамічної галузі України
полный текст новости Дніпро: тут зібралися представники керамічної галузі України

[Дата размещения новости на сайте 2024-05-27 19:52:16 ]
В Дніпрі влаштували свято до Дня захисту дітей
Цирк на льоду, солодощі та позитивні емоції: на Дніпропетровщині влаштували свято до Дня захисту дітей
полный текст новости Цирк на льоду, солодощі та позитивні емоції: на Дніпропетровщині влаштували свято до Дня захисту дітей

Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.