Дніпро, фото Дніпра, новини Дніпра, фотостудія в Дніпрі, афіша Дніпра, виставки, робота в Дніпрі, освіта, транспорт в Дніпрі
ГоловнаНовиниАнонсиПублікаціїТеатральна афішаОсвітаПослугиЗдоров'яВідпочинок
ВиставкиОб'явиФотогалереяТранспортНовобудови

Афиша
Вистава Хто на світі найхитріший. Прем'єра!

Р.Куні. Вистава Шалена лікарня або Скелетик у шафці. Прем'єра!



Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2025-05-19 18:33:03]
В Дніпропетровській області вшанували пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

[ полный текст новости ]
Підняття прапору, показ документального кіно, виставки, молебень. До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу в області проходили тематичні заходи. Вони відбувалися у закладах культури та освіти. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«18 травня радянський тоталітарний режим здійснив один з найбільших злочинів у своїй історії. Вчинив примусову депортацію кримськотатарського народу з історичної батьківщини. Більшістю жертв стали жінки, діти, люди старшого віку. Пам’ять про ті трагічні події живе. На жаль, Росія продовжує практику геноциду. Окупувавши Крим, переслідуючи мешканців півострова», – зазначила заступник начальник Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

До пам’ятної дати в одному з коледжів області провели показ документальної стрічки «1944. Крим. Депортація». Фільм складається зі свідчень очевидців тих подій, які діляться болючими спогадами. Тоді у травні примусово виселили майже 200 тис людей. У переповнених товарних вагонах, без доступу до їжі та питної води.

У мечеті відбувся дуа-молебен за кримських татар, які загинули під час примусової депортації 1944 року.

Цілу низку тематичних виставок організували й у бібліотеках регіону.

Студентська та учнівська молодь долучилась до ініціативи «Листи до вільного Криму». Акція полягає в тому, щоб написати незаконно ув’язненим українцям, яких злочинні адміністрації утримують в окупованому Криму або ж депортували.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и Украины



Последние новости Днепропетровска

[Дата размещения новости на сайте 2026-03-15 18:35:37 ]
У Дніпрі інтегрують реєстр пошкодженого житла із системою SIDAR
Прозорий процес отримання допомоги. У Дніпрі інтегрують реєстр пошкодженого житла із системою SIDAR
полный текст новости Прозорий процес отримання допомоги. У Дніпрі інтегрують реєстр пошкодженого житла із системою SIDAR

[Дата размещения новости на сайте 2026-03-15 18:31:54 ]
У Дніпрі пройшов ярмарок вакансій для жінок
У Дніпрі пройшов ярмарок вакансій для жінок
полный текст новости У Дніпрі пройшов ярмарок вакансій для жінок

[Дата размещения новости на сайте 2026-02-03 13:19:42 ]
Як подати заявки на державну програму єВідновлення
Як подати заявки на державну програму єВідновлення
полный текст новости Як подати заявки на державну програму єВідновлення

[Дата размещения новости на сайте 2025-12-20 10:07:12 ]
В Дніпрі відкрили другу частину проєкту Історії Героїв
36 історій мужності та самопожертви: у Самарському районі Дніпра відкрили другу частину проєкту Історії Героїв
полный текст новости 36 історій мужності та самопожертви: у Самарському районі Дніпра відкрили другу частину проєкту Історії Героїв

[Дата размещения новости на сайте 2025-12-20 10:03:38 ]
У Дніпрі понад 350 учасників Університету третього віку презентували власну Формулу довголіття
У Дніпрі понад 350 учасників Університету третього віку презентували власну Формулу довголіття
полный текст новости У Дніпрі понад 350 учасників Університету третього віку презентували власну Формулу довголіття

Пропонуємо
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы












ГоловнаНовини ДніпраТеатральна афіша






З питань розміщення,
співробітництва та реклами звертайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Адміністрація сайту не несе відповідальності
за розміщену інформацію в розділах оголошень та форумі.