Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
фестиваль інноваційного кіно у Дніпрі

Ніно Катамадзе в Дніпрі
Статьи и рассказы о городе Днепропетровске
Вернуться в раздел "Статьи и рассказы о городе Днепропетровске" >>>Цікава Дніпропетровщина: Церква Різдва Богородиці в селі Михайло-Заводське


Днепр


В селі Михайло-Заводському Апостолівського району на Дніпропетровщині є загадкова церква. Достовірно невідомо коли і ким вона збудована. Про пам’ятку кам’яної архітектури розповіли у відділі туризму Дніпропетровської ОДА.Немає точних відомостей і про дату заснування села. Відомо, що відбувалося це на початку XIX ст. Перші архівні записи стосовно села датуються 1906 роком - в економії графині Воронцової-Дашкової сталося селянське заворушення. За спогадами жителів села, саме Воронцова-Дашкова допомогла з'явитися церкві у своїй економії.

Церква Різдва Богородиці збудована в стилі козацького бароко. Нині вона є пам'яткою кам'яної архітектури. Церква діяла до 1936 року, потім культова будівля була пристосована під зерносховище. Зараз первісний вигляд церкви відновлюють силами православної громади.

Розташована Церква Різдва Богородиці на вулиці Шкільній в селі Михайло-Заводське Апостолівського району Дніпропетровської області.

Дістатися можна маршрутом: з Автовокзалу м. Дніпро до м. Апостолове (районна лікарня) автобусом №11689. Звідти до села Михайло-Заводське автобусом №447.


Комментарии пользователей

Имя, дата Комментарий


Добавить свой комментарий


Ф.И.О.

E-mail:*Комментарий:

* Ваш e-mail не будет доступен пользователям!


Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.