Днепр, Днепропетровск, фото Днепропетровска, новости Днепропетровска, фотостудия в Днепропетровске, афиша Днепропетровска, выставки, работа в Днепре, образование, транспорт в Днепре
ГлавнаяНовостиАнонсыПубликацииТеатральная афишаОбразованиеУслугиЗдоровьеОтдых
ВыставкиДоска объявленийФотогалереяТранспортНовостройкиКулинарияРаботаПартнеры

Афиша
фестиваль інноваційного кіно у Дніпрі

Ніно Катамадзе в ДніпріТранспортные услуги в городе Днепропетровске

Вернуться в раздел "Расписание автобусов, поездов, самолетов">>>«Сімейні» проїзні абонементні квитки на Придніпровській залізниці вдвічі зменшують щоденну вартість проїзду


Більше 40 тисяч пасажирів Придніпровської залізниці щоденно користуються поїздами приміського сполучення. У зв’язку з цим згідно з п. 34.2 «Правил перевезень пасажирів, вантажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», які введені в дію з 1 травня 2007 року, на залізниці цілорічно працює продаж повних абонементних квитків.
При цьому такий квиток можна назвати «сімейним», адже на ньому не вказано особистість власника, таким чином він стає аналогом проїзного, що діє у міському транспорті. Пасажири матимуть змогу визначити перевагу в користуванні абонементними квитками у порівнянні з придбанням квитка щоденно, тому що абонементний квиток діє протягом місяця, а вартість його вираховується за 40 поїздок. Вже при двох поїздках на день економія бюджету сім’ї складе майже 50% повної вартості місячного проїзду.
Значно економляться гроші і в порівнянні з проїздом в автотранспорті. Так, наприклад, при проїзді кожного робочого дня на напрямку Дніпропетровськ – Синельникове-І проїзд маршруткою за місяць коштуватиме 374 грн., а приміським поїздом – 198 грн. При придбанні проїзного на цей напрямок за 180 грн. економія коштів на місяць складатиме 194 грн. За аналогією економія коштів на напрямку Запоріжжя-І – Мелітополь складає 656 грн., Нікополь – Запоріжжя-ІІ – 460 грн., Сімферополь – Джанкой – 756 грн. та Сімферополь – Євпаторія – 622 грн.
Іменними залишаються пільгові квитки, вартість яких розраховується за 26 поїздок, – це дитячі (до 14 років), студентські та квитки «вихідного дня». Однак саме вони користуються найбільшим попитом, оскільки на автотранспорті подібні пільги не надаються.
У порівнянні з червнем минулого року сумарна кількість придбаних абонементних квитків за червень 2008 року зросла на 239 квитків. За 6 місяців поточного року таких квитків було реалізовано 17706 одиниць. А це на 2791 більше, ніж у відповідний період минулого року.
Абонементний квиток діє від пункту до пункту, які вказує пасажир при його придбанні, однак не більше ніж на 200 км у межах Придніпровської залізниці. Залізниця пропонує кожному пасажиру придбати абонементні квитки, що є у продажу у будь-якій з квиткових кас залізничного вокзалу чи станції.
Прес-служба Придніпровської залізниці
Рекомендуем
Synevo 01


Курортно-гостиничный комплекс "Солнечная" Затока, Каролино-Бугаз, Одесская область

АНГЛИЙСКИЙ КЛУБ СЭМ в Днепропетровске

Письменные переводы

Безвиз. Биометрический паспорт. Проблемы
ГлавнаяНовости Днепропетровска • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodneprsite@gmail.com

Администрация сайта не несет ответственности
за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.