Четвер, 23 Липня 2026 · USD 44,8 EUR 51,1 Дніпро +21°C
Новини

Новини 7 листопада 2017

1. Сьогодні в Литві презентують “план Маршалла” для послів США, Канади, Японії і країн ЄС. У разі його реалізації і залучення $ 5 млрд інвестицій, ВВП України може щорічно рости на 6-8%.
2. На прес-конференції у Вашингтоні Волкер відкинув твердження про те, що в Україні йде громадянська війна.

Дослівно: “Це не внутрішній конфлікт. Це не етнічний конфлікт. Це не конфлікт корінного народу. Це конфлікт, при якому ситуація на сході України на 100% залежить від російського командування”. За відомостями з АПУ, таку ж позицію підтвердив і Тіллерсон у вчорашньому телефонній розмові з Порошенком.

3. У Техасі вбито 27 осіб. Той, хто стріляв – молодий, білий чоловік, не терорист з бази, що не ІГІЛовец. Служив в армії, мав сертифікат психічно здорової людини.

4. Українські військові беруть участь у навчаннях “Кленова арка-2017” в РП.
Зараз вже ні одні навчання країн-членів НАТО в регіоні не проходять без участі України.

5. Associated Press: Хакери Кремля намагалися зламати українську систему управління артилерією.
Розробник програми з управління нашою артилерією, став одним з 545 членів політичної і військової еліти України, атакованих кремлівськими кіберзлочинцями Fancy Bear.

6. Місія ОБСЄ зафіксувала різке загострення ситуації на фронті, а українська сторона передалала докази обстрілів житлових кварталів Донецька і Макіївки з установок ГРАД, що імітують обстріли з боку ВСУ.

7. Одним рядком:

* НБУ поліпшив прогноз економічного зростання в 2017 році: економіка України має зрости більше, ніж очікувалося раніше – на 2,2% замість 1,6%.

* В Україні побудують залізницю з Євроколія з Києва до Дніпра і Харкова.

* Обсяг реалізованої на експорт української продукції за рік виріс на 17,5%, а внутрішнє споживання на 12%.

* РФ заявила про припинення співпраці з Україною в сфері телебачення.

* Китай пропонує добудувати блок Хмельницької АЕС за своєю технологією, – “Енергоатом”.

* Поліція Донеччини затримала помічника коменданта “ДНР”, який приїхав за українською пенсією.

* Fitch і S & P прогнозують швидкий дефолт Венесуели.